6. februāris, 2017

''Facebook'' izcili noslēdzis aizvadīto gadu

Planētas sestā turīgākā cilvēka Marka Cukerberga radītais tehnoloģiju milzis Facebook paziņojis pērnā gada pēdējā ceturkšņa un visa gada kopējos ienākumus. Uzņēmums, ar katru gadu turpinot savu progresu, aizvadītajā ceturksnī iekasēja 8,3 biljonus eiro, no kuriem peļņu sastādīja 3,35 biljoni. Analītiķi paredzēja, ka ienākumi pieaugs par 46%, tomēr realitātē izdevās sasniegt 51% atzīmi.
Tāpat, ņemot vērā pašreizējo Facebook statistiku, aprēķināts, ka, šādi turpinot, 2017. gada vidū mēneša kopējais apmeklētāju skaits varētu sasniegt 2 biljonus aktīvo lietotāju. Katru dienu Facebook ienāk 1,23 biljoni cilvēku, no kuriem 1,15 biljoni sociālo tīklu izmanto ar viedtālruņa palīdzību. Jāpiebilst, ka tieši mobilo tālruņu lietotāji pēdējos gados pamatīgi uzlabojuši Facebook statistiku.
2016. gadā kopumā Facebook saņēma 26 biljonus eiro, pārspējot 2015. gadā sasniegtos 16,9 biljonus. Pērnā gada novembrī Facebook finanšu direktors Davids Vēners gan brīdināja investorus, ka 2017. gads varētu vairs nebūt tik ienesīgs, ņemot vērā kompānijas plānus investēt naudu jaunos produktos, tajā skaitā virtuālās realitātes produktu izveidē.


 
Resursi: http://www.theverge.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda