31. maijs, 2016

Jauni e-tirdzniecības pakalpojumi ļauj ātrāk uzsākt uzņēmējdarbību

Kā liecina pētījumi, pat 71% pircēju ir pārliecināti, ka labāku cenu atradīs internetā nevis veikalā. Tāpēc nav brīnums, ka interneta tirdzniecība uzņem apgriezienus un kļūst arvien populārāka ne tikai starp patērētājiem, bet arī to uzņēmumu vai privātpersonu vidū, kas ar to nodarbojas. 
E-tirdzniecības pārstāvji norāda, ka tehnoloģiju attīstība un globālums ļauj kā nekad iepriekš ātri un lēti izveidot tirdzniecības biznesu, atrast partnerus, pārvaldīt un veidot mērķa reklāmas. “Ja ļoti grib, tad sekmīgu elektroniskās tirdzniecības biznesu var izveidot 1-2 nedēļu laikā,” uzskata getshopin.lv vadītājs Andris Čepkus.
Vispirms jāatrod produkts, kuru vēlaties tirgot – to var izdarīt, atrodot vietējo piegādātāju vai arī datu bāzē alibaba.com izvēloties no lielā skaita starptautisko piegādātāju. Pasūtot nelielus apjomus, gan komunikācija ar piegādātāju, gan arī preču sūtīšana aizņems mazāku laiku – ja preces tiek sūtītas ar aviopastu, tad atkarībā no piegādātāja tās var saņemt arī nedēļas laikā. Sūtījumi no Ķīnas visilgāk nāk pa ūdensceļiem – apmēram 45 dienas.
Līdztekus preču pasūtīšanai vajadzētu parūpēties arī par individuālās uzņēmējdarbības apliecību. Nodokļi par gūtajiem ienākumiem tiek maksāti reizi gadā, atkarībā no ietirgotās summas.
“Kamēr gaidāt pasūtītās preces, varat atvērt e-veikalu, izvietot preču aprakstus un fotogrāfijas. Izvēloties ērtu elektroniskās tirdzniecības platformu, šis process aizņems tikai vienu vai divas dienas,” skaidro A.Čepkus.
Kad sagaidītas pasūtītās preces, atliek izveidot reklāmas kampaņas sociālajā tīklā “Facebook” vai arī “Google”. Kā norāda eksperti, internetā ir daudz noderīgas informācijas un padomu, kā to sekmīgi izdarīt, tāpēc tas nemaz nebūs sarežģīti.
Programmatūras savukārt iesaka parūpēties arī par starptautisku tālruņa numuru. “Ja vēlaties tirgoties globālajā tirgū, iesakām iegādāties arī starptautisku tālruņa numuru. Tas neizmaksās pat 5 eiro mēnesī, taču klientiem būs ērtāk ar jums sazināties un pārdevējs vienmēr būs sazvanāms uz mobilo tālruni,” skaidro “Baltimax” pārstāvis Deivids Švēgžda.
Tomēr elektroniskās tirdzniecības panākumi ir atkarīgi ne tikai no piemērotiem rīkiem vai izvēlētajiem produktiem, bet arī no mārketinga, mērķa reklāmām un auditorijas atlases. “Izveidojot biznesu nedēļas laikā, jau pēc pāris nedēļām var cerēt sagaidīt pirmos rezultātus, bet atkarībā no investīcijām – varbūt pat to, ka tas sāks atmaksāties. Lietuvā mums ir ne viens vien piemērs, kā tikko izveidots e-tirdzniecības bizness ir atmaksājies nedēļas laikā,” stāsta getshopin.lv vadītājs.
Elektroniskās tirdzniecības pārstāvji norāda, ka galvenais ir nebaidīties, eksperimentēt un spert pirmos soļus. Ja rodas jautājumi, vienmēr var atrast konsultantus vai aģentūras, kuras palīdzēs atrisināt problēmas un dos padomu, kā izvairīties no kļūdām un iet produktīvāko ceļu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for as
as - 31. maijs, 2016 Atbildēt

Kas ir starptautiskais telefona nr?

Avatar for AIta
AIta - 1. jūnijs, 2016 Atbildēt

Vai tad LV telefona numuri nav pieejami starptautiskai sarunai ???

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda