30. maijs, 2016

Ieriķos atklāj 800. LMT 4G tīkla bāzes staciju

Turpinot mobilo sakaru tīkla attīstību Latvijas teritorijā, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) Ieriķos ir uzstādījis 800. 4G mobilā tīkla bāzes staciju. Tagad Ieriķu apkaimes iedzīvotājiem būs pieejams Latvijā ātrākais 4G mobilais internets. 

Jaunas LMT atklātas arī Pālē, Pitragā, Rencēnos un Rentē. LMT mobilo sakaru tīkla attīstības ietvaros līdz Latvijas simtgadei plānots nodrošināt 4G tīkla pārklājumu visā Latvijas teritorijā.

lmt-jaunais-logo-11-43163218

Juris Binde, LMT prezidents: “LMT tīkla infrastruktūras ir sasniegusi 800 bāzes staciju atzīmi un aizvien paplašinās – teju katru dienu tiek atklāta jauna LMT bāzes stacija kādā no Latvijas pilsētām vai novadiem. Lielākajā daļā Latvijas teritorijas jau ir LMT 4G mobilo sakaru tīkla pārklājums, kas nodrošina pieeju ātrgaitas internetam gan mājās, gan darbā. Retā Eiropas valsts var lepoties ar tik attīstītu mobilo sakaru infrastruktūru, tāpēc, gudri izmantojot esošās tehnoloģiju priekšrocības, Latvijai tagad ir izrāviena iespēja būt starp viedākajām valstīm pasaulē.”

Pēc Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) mērījumiem, LMT ir ātrākais 4G Latvijā. Pēc SPRK mērījumu datiem, LMT vidējais lejupielādes ātrums ir 23.74 megabiti sekundē.

LMT investīcijas infrastruktūras, tostarp tīkla un pakalpojumu attīstībā 2015. gadā pārsniedza 39 miljonus eiro. LMT kopumā vidēji gadā iegulda divreiz lielāku summu nekā abi pārējie nozares pārstāvji kopā. Tas nodrošina iespēju LMT klientiem būt pirmajiem, kuri izmēģina un lieto jaunākās tehnoloģijas un pakalpojumus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for kaaja
kaaja - 30. maijs, 2016

sāk jau amizanti palikt kā katrs operātors Latvijā paziņo, ka viņiem ātrākais, lielākais, plašākais 4G pārklājums Latvijā 😀

Avatar for Ledgrauzis
Ledgrauzis - 30. maijs, 2016

SPRK vs Ookla Speedtest – FIGHT!

Avatar for v
v - 30. maijs, 2016

Kas tad nu LMT noticis, jau vairākus gadus reklamējas, ka viņu 4g pat dziļakajos laukos, a šeit ziņa, ka nupat tikai Ieriķos atklājuši 4g 😀 tikai 70km no Rīgas…

Avatar for Nebutujauslikti
Nebutujauslikti - 30. maijs, 2016

Tikai žēl, ka man Rīgā (Teikas rajonā) interneta ātrums ap 22:00 ir kādi 2-4mbit/s 🙂

  Avatar for Andron Mc
  Andron Mc - 6. jūnijs, 2016

  Varbūt vajag pieslēgt internetu? tad nebūs 2-3mb

Avatar for jā
- 31. maijs, 2016

Lai justu to ātrum jāpiķo teju 27e.

Avatar for LMT
LMT - 31. maijs, 2016

Baložos vēljoprojām pat piezvanīt nevar 😀

  Avatar for krabis
  krabis - 9. jūnijs, 2016

  Purvciemā un Teikā 2 līdz 3 iedaļas no piecām 4G tīklā, vēl tie krabji zvana un piedāvā savu bezlimita internetu telefonā, c’mon !!! LMT der tikai dziļos laukos, tur gan var pasist pa plecu šiem.

Komentāri ir slēgti

lvLatviešu valoda