9. jūnijs, 2016

Kaspersky Lab iepazīstina ar specializēto risinājumu bankas automātu un pārdošanas punktu termināļu aizsardzībai

ir izlaidis risinājumu automātu, pārdošanas punktu un pašapkalpošanās termināļu aizsardzībai Kaspersky Embedded Systems Security. aizsargā šo veidu no kiberdraudiem, nodrošinot naudas un norēķinu kartēs ietverto datu drošību, bet nepārslogojot sistēmu.
Parasti automāti strādā ar novecojušām operētājsistēmām, visbiežāk Windows XP, kam ir ierobežota veiktspēja un lēns savienojums. Tie atrodas visdažādākajās, tostarp attālās, vietās, tiek reti atjaunināti un apsargāti daudz mazāk rūpīgi nekā bankas. Piemēram, pēdējo divu gadu laikā tikai skandalozās kiberlaupīšanas Carbanak ietvaros noziedznieki spēja nozagt miljardu ASV dolāru, izmantojot bankas automātus un pārskaitījumus visā pasaulē.
risinājumā ir ietvertas tehnoloģijas, kas ļauj cīnīties ar biežāk sastopamajiem uzbrukumu paņēmieniem šo veidu ierīcēm. Izmantojot režīmu „Noklusējuma aizliegums”, sistēmā tiek izpildītas tikai tās datnes, draiveri un bibliotēkas, kuras skaidri ir atļāvis administrators. Tas galiekārtu līmenī ļauj aizsargāt automātus un maksājumu termināļus no sarežģītiem mērķuzbrukumiem, kas līdzinās Tyupkin un Skimer.
Izmantojot citu svarīgu funkciju — režīmu „Ierīču kontrole” —, tiek bloķēti mēģinājumi fiziski pievienot šo veidu ierīcēm neatļautus USB diskus. Tādējādi tiek novērsta viena no galvenajām ievainojamībām, ko kibernoziedznieki regulāri izmanto, lai piekļūtu sistēmai.
ir pilnīgi saderīga ar visām pašreizējām Windows versijām, kā arī ar Windows XP Embedded, Windows Embedded 8.0 Standard un Windows 10 IoT. Sistēmai izvirzītās prasības ir minimālas — sākot no 256 MB operatīvās atmiņas un 50 MB diska vietas.
Par risinājumu Embedded Systems Security var vairāk uzzināt http://www.kaspersky.com/enterprise-security/embedded-systems.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Smaragds
Smaragds - 10. jūnijs, 2016 Atbildēt

Karspersky ir sliktaakais antiviiruss, ko izveeleeties un lai vinju instaleetu uz bankomaata, par taadu riiciibu admins cietumaa jaaliek ir.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda