19. marts, 2014

LG festivālā Innofest 2014 iepazīstina ar Eiropas tirgum paredzētiem jaunumiem

Izmantojot jauno zīmola saukli It’s All Possible (Viss ir iespējams), LG Electronics (LG) festivālā LG InnoFest 2014, kas šonedēļ norisinās Itālijas pilsētā Venēcijā, prezentējis Eiropas patērētājiem paredzēto produktu jaunumu klāstu.

LG demonstrējis savu apņemšanos klientiem Eiropā nodrošināt visaugstāko attēlu kvalitāti, paziņojot paplašinātu ULTRA HD un OLED televizoru klāstu piejamību Eiropā. LG Innofest festivālā uzņēmums iepazīstināja ar savu plānu šogad Eiropas tirgū laist apgrozībā septiņus ULTRA HD televizoru modeļus ar ekrānu izmēru no 49 līdz 105 collām, kļūstot par lielāko un daudzpusīgāko, pašlaik pieejamo televizoru sēriju. Lai stiprinātu savas pozīcijas Eiropas televizoru tirgū, LG plāno paplašināt savu reģionālo izpētes un izstrādes kapacitāti un nodrošināt ULTRA HD un OLED televizoru ražošanas jaudu Polijā.

Ar mērķi atvieglot Smart TV lietošanas pieredzi un padarīt to intuitīvāku, LG InnoFest festivālā pirmo reizi Eiropu iepazīstināja ar webOS platformu. Tās vieglā lietošana padara satura meklēšanu un aplūkošanu, savienošanos ar citām ierīcēm un pat sākotnējo uzstādījumu procesu neticami vienkāršu. webOS, kas varētu radīt būtiskas izmaiņas Smart TV tirgū, šogad debitēs vairāk nekā 40 televizoru modeļos, tostarp LG ULTRA HD, OLED un CINEMA 3D Smart TV.

Papildus modernajam mājas izklaides produktu klāstam LG prezentēja arī jaunākās energoefektīvās sadzīves tehnikas ierīces, kas paredzētas Eiropas patērētājiem. Šo ierīču vidū izcēlušās LG jaunās frontālās ielādes veļas mazgājamās mašīnas, kas taupa enerģiju par 40% vairāk nekā A+++ modeļi un Eiropas tirgū nonāks šā gada pirmajā pusē. Pateicoties TurboWashTM un TrueSteamTM tehnoloģijām, veļas mazgājamā mašīna samazina mazgāšanas laiku uz pusi (līdz 59 minūtēm) un samazina enerģijas patēriņu līdz pat 15%, bet ūdens patēriņu līdz pat 40%, neietekmējot veļas tīrību un nelietojot ķīmiskos veļas mīkstinātājus.

LG prezentēja arī jaunākos energoefektīvos ledusskapjus, tostarp modeļus ar saldētavu apakšējā nodalījumā un Total No Frost funkciju, kuri ir par 10% enerģiju taupošāki salīdzinājumā A+++ enerģiju reitingu. Turklāt, pateicoties LG patentētajam Inverter Linear Compressor, klienti iegūs enerģijas taupību, klusāku mazgāšanu un ilgāku darbības mūžu.

Tāpat LG InnoFest 2014 prezentēts LG ARTCOOL Stylist Inverter V gaisa kondicionētājs ar maigu LED apgaismojumu un ARTCOOL Slim Inverter V modelis, kas nodrošina enerģijas efektivitāti, ilgmūžību un uz veselību vērstas funkcijas. Tikmēr no LG mājas tīrīšanas risinājumu klāsta uzņēmums iepazīstināja ar putekļu sūcējiem HOM-BOT SQUARE un bezvadu 2-in-1 Vacuum Cleaner. Lielu skatītāju uzmanību LG InnoFest festivālā piesaistīja arī LG revolucionārais, izliektais viedtālrunis G Flex un viedā fitnesa aproce LG Lifeband Touch.

LGE Innofest 2014 01

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda