19. marts, 2014

Google Chromecast nonāk pārdošanā arī vairāku Eiropas valstu tirgos

Pagājušajā gadā Google laida klajā Chromecast ierīce, kas spēja jebkuru ar HDMI savienojumu aprīkotu televizoru apgādāt ar iespēju straumēt saturu no tādām vietnēm kā YouTube, Netflix, Hulu un Google Play Movies. Tagad izstrādājums beidzot pieejams arī vairāku Eiropas valstu tirgos.

Sākot ar šodienu Google Chromecast ir pieejams Lielbritānijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Spānijā, Itālijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā un Somijā. Ierīces cena ir 35 dolāri ASV, 30 mārciņas Lielbritānijā, 35 eiro Eirozonas valstīs un 39 Kanādas dolāri Kanādā. Attiecīgajos reģionos izstrādājumus ir pieejams gan Google Play veikalā, gan Amazon, gan pie vairākiem mazumtirgotājiem.

Chromecast ir tikai 5 centimetrus gara ierīce, kas ievietojama televizora HDMI ligzdā. Tā ļauj savienot televizoru ne tikai ar vairākiem interneta satura straumēšanas servisiem, bet arī ar viedtālruni, datoru vai planšetdatoru.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda