Sākums IT sasniegumi, bizness Par Microsoft Latvia vadītāju kļūst Renāte Strazdiņa

Par Microsoft Latvia vadītāju kļūst Renāte Strazdiņa

1 minūtes lasīšanai

Renātei Strazdiņai ir vairāk kā 10 gadu pieredze vadības konsultāciju jomā — galvenokārt par jautājumiem, kas saistīti ar publisko sektoru, izglītību, Eiropas Savienību, informācijas sistēmām un biznesa procesiem. Iepriekš Renāte bija direktore Ernst & Young Baltic (EY) vadības konsultāciju departamentā, vienlaicīgi pildot Latvijas Publiskā sektora vadītāja lomu un dienvidaustrumu Eiropas reģiona (Central South Eastern Europe) izglītības sektora vadītāja lomu, strādājusi PwC un Balta. Tāpat Renātei ir plaša kompetence stratēģisku projektu vadībā, e-pakalpojumu procesu vadīšanā,  sistēmu ieviešanas pārvaldībā un projektu auditos, kā arī IT stratēģiju izstrādē un ieviešanā.
Renāte Strazdiņa 2
“Man ir patiess prieks uzņemties izaicinājumu realizēt digitālo transformāciju Latvijā kopā ar saviem jaunajiem kolēģiem, partneriem un klientiem. Daudz kas jau ir paveikts attiecībā uz digitālo kompetenču attīstību un digitālo pakalpojumu pieejamību. Uz šīs veiksmīgās bāzes mēs turpināsim mērķtiecīgi virzīties uz priekšu, lai par Latvijas digitālo tē mēs būtu lepni ne tikai savā valstī, bet arī ārpus tās robežām,” saka Renāte Strazdiņa.
Jaunajai Microsoft Latvia vadītājai ir doktora grāds inženierzinātnēs, kas iegūts Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un Informācijas tehnoloģijas fakultātē un sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinībās. Renāte Strazdiņa ir Rīgas Tehniskās universitātes vadošā pētniece, IT kompetences centra Biznesa procesu analīzes tehnoloģiju virziena zinātniskā vadītāja un ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedrs.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…