21. marts, 2014

Pēc 37 gadu darba durvis slēdz pirmais Apple ražoto ierīču izplatītājs

Visnotaļ interesants pavērsies noticis produktu izplatītāju rindās ASV – tur durvis vērs ciet kāds minētā ražotāja produktu izplatītājs. Protams, ziņa neizpelnītos uzmanību, ja vien šis izplatītājs nebūtu arī pirmais Apple produktu pārdevējs, kas kompānijas produktus realizējis jau no pašiem Apple pirmsākumiem.
FirstTech (agrāk zināma kā kompānija Team Electronics) bija pirmais oficiālais izplatītājs un savu uzdevumu veica gandrīz 37 gadus. Tiesa, spraigā konkurence ar citiem, daudz lielākiem mazumtirgotājiem ir novedusi mazo, vēsturisko uzņēmuma pie smagas izvēles – slēgt veikalu.
Tiek norādīts, ka, lai veiksmīgi konkurētu ar tirgus lielajiem izplatītājiem, FirstTech nāktos nolaist ierīču cenu zem to reālās cenas. Protams, arī šāds solis būtu visai nāvējošs biznesam.
macintosh 128 vs imac

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Edmunds Krastiņš
Edmunds Krastiņš - 22. marts, 2014 Atbildēt

Un Apple pat necenšas viņiem palīdzēt, lai arī tā ir 100% Apple vaina… Gada sliktākajai kompānijai vajadzēja būt Apple, nevis EA.. Vismaz labi, ka iPhone dabūja apbalvojumu “gada sliktākais telefons”.

Avatar for kartupelis
kartupelis - 22. marts, 2014 Atbildēt

Un tas ir tikai sākums. Ja nemainīsies ābolu cenu politikas veidošanas pamatprincipi, sagaidīsim vēl jautrāku cirku. Ar nosaukumu vien ilgi tirgus robus nesalāpīt.

Avatar for kartupelis
kartupelis - 22. marts, 2014 Atbildēt

Un tas ir tikai sākums. Ja nemainīsies ābolu cenu politikas veidošanas pamatprincipi, sagaidīsim vēl jautrāku cirku. Ar nosaukumu vien ilgi tirgus robus nesalāpīt.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda