Sākums IT sasniegumi, bizness SAP Latvija novērtē Exigen Services Latvia kā zelta partneri

SAP Latvija novērtē Exigen Services Latvia kā zelta partneri

3 minūtes lasīšanai

Uzņēmums Exigen Services Latvia ieguvis SAP zelta partnera statusu, tā nepilnos divos sadarbības gados ar savu darbu pierādot, ka spēj būt pārliecināts eksperts un līdzvērtīgs tehnoloģiju milža un pasaules līdera biznesa programmatūras izstrādē SAP zelta partneris. Līdz ar to Exigen Services Latvia var paplašināt piedāvājumu biznesa inteliģences jomā, nodrošinot klientiem saņemt inovatīvus programmproduktus un biznesa risinājumus, kā arī nodrošinot tālāko atbalstu.
Exigen Services Latvia jauniegūtais SAP zelta partnera statuss būs labs stimuls tālākai uzņēmuma izaugsmei, padziļinot kompetenci perspektīvajā Biznesa inteliģences risinājumu jomā, tādējādi sniedzot augstu pievienoto vērtību klientu biznesiem.
Mums, kā vienam no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem IT uzņēmumiem, ir gandarījums par sasniegto, kas ir mūsu darbinieku prasmju un kompetences augsts novērtējums, klientiem piedāvājot Biznesa inteliģences risinājumus. Ceļš uz zelta partnera statusu bija loģisks un mērķtiecīgs. Lai sagatavotos sertifikācijas auditam, tika ieguldīts liels darbs, kur liels nopelns ir visai projekta komandai. Piemēram, tieši jauniegūtais sertifikāts bija par pamatu, lai aizvadītā gada nogalē noslēgtu sekmīgu darījumu ar mūsu klientu – Valsts ieņēmumu dienestu. Tas noteikti pavērs jaunas iespējas arī sadarbībā ar citiem klientiem. Kopumā tas arī tālāk mums nodrošināja SAP zelta partnera statusu,” pauž vadošais Exigen Services Latvia projektu pārvaldnieks Andris Kadiķis.
Jāatzīmē, ka salīdzinoši komplicēto un atbildīgo sertifikācijas auditu Exigen Services Latvia izdevās izturēt, jo divi tā darbinieki ieguva specializējošā konsultanta sertifikātus, veiksmīgi nokārtojot eksāmenus BDA testēšanas centrā. Tāpat vēl divi konsultanti ieguva vispārējās SAP klientu atbalsta darbības sertifikātus, pats uzņēmums atbilstoši SAP sertifikācijas prasībām sagatavoja infrastruktūru u.c darbību procesus.
Exigen Services Latvia kļuva par SAP partneri pirms diviem gadiem. Augstu vērtējam, ka uzņēmums salīdzinoši īsā laikā spējis iegūt mūsu zelta partnera statusu. SAP nodrošina nozarē labākos risinājumus biznesa inteliģences IT sistēmu izveidei, kas ir viens no Exigen Services Latvia stratēģiskajiem attīstības virzieniem, un patīkami, ka to atzinīgi novērtē arī uzņēmuma klienti. Šo risinājumu vidū ir darbības analīzes instrumenti, detalizētu pārskatu, prognožu un dažādu kontroles mehānismu veidošanas iespējas. Šāda augsta pievienotā vērtība klientiem palīdz attīstīties straujāk,” atzīst Ainars Bemberis, SAP Latvia vadītājs. Viņa teiktajam piekrīt arī Exigen Services Latvia projektu pārvaldnieks Andris Kadiķis: “Atzinīgus vārdus par biznesa inteliģences risinājumiem esam saņēmuši no klientiem, kuri darbojas gan valsts pārvaldē, finanšu nozarē, loģistikā, gan ražošanā un vairumtirdzniecībā.”
Atgādinām, ka SAP kā uzņēmumu aplikāciju programmatūras tirgus līderis palīdz dažāda lieluma uzņēmumiem un nozarēm darboties labāk. No biroja telpas līdz sēžu zālei, no noliktavas līdz ieejai veikalā, no darbvirsmas līdz mobilajai ierīcei – SAP palīdz cilvēkiem un organizācijām strādāt kopā prasmīgāk un izmantot uzņēmuma izpratni efektīvāk, lai saglabātu uzņēmuma līderpozīcijas. SAP aplikācijas un pakalpojumi palīdz veiksmīgi darboties, nepārtraukti pielāgoties un ilgtspējīgi augt vairāk nekā 253 500 klientu visā pasaulē.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…