19. septembris, 2017

''Baltcom'' laiž klajā nākamās paaudzes interaktīvās televīzijas platformu

Telekomunikāciju Baltcom, 12.septembrī, laida klajā nākamās paaudzes Interaktīvo 3.0, kas tās lietotāju pārsteigs ar modernu dizainu un vairākām jaunām interaktīvām funkcijām. Interaktīvās televīzijas platformu jau ir iespējams iegādāties komplektā ar Baltcom optiskā interneta pieslēgumu, Baltcom tīkla pārklājuma zonā.
izstrādāts sadarbībā ar starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu SmartLabs LLC, tas veidots uz pasaulē pieprasīta televīzijas risinājuma bāzes ar vairākiem individuāliem programmatūras un dizaina pielāgojumiem tieši Baltcom uzņēmumam. Baltcom valdes priekšsēdētājs Nicolas Boissin uzsver: “Šī brīža skatīšanās paradumi ir noteikuši jaunu televīzijas attīstības līmeni. Šobrīd mūsu ir pats modernākais interaktīvās televīzijas risinājums Latvijā ar plašām mūsdienīgas televīzijas iespējām –  tajā pieejamas visas lietotāju jau iecienītās interaktīvās funkcijas, kā arī vairākas pavisam jaunas”.
Jaunā Baltcom interaktīvā ir īpaši pielāgota mūsdienu lietotāja vēlmēm un vajadzībām. Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un klientu pieprasījumam pēc daudzekrānu lietošanas funkcijas, jauno Baltcom interaktīvo televīziju ir iespējams lietot gan televizorā, gan ar aplikāciju kā interneta televīziju modernajās ierīcēs – viedtelefonos (Android, iOS) un planšetdatoros (Android, iOS).
Interaktīvā 3.0 piedāvā paplašināta satura izvēli – papildus līdzšinējiem vairāk kā 100 TV kanāliem, platformā integrēta arī tiešsaistes kino platforma Megogo, kura skatītājiem piedāvā plašāko filmu, multfilmu un seriālu satura izvēli oriģinālvalodās. Tāpat arī televīzijas lietotāji turpmāk, bez Baltcom speciālistu iesaistes, varēs abonēt citu kanālu paku vai papildus tematisko paku, veidot vairākus personalizētus profilus ar atšķirīgiem drošības iestatījumiem un lietot vienu pulti gan TV, gan dekodera pārvaldīšanai.
N.Boissin: “Mūsu mērķis jaunas televīzijas izstrādē bija radīt ērti pārskatāmu,  viegli saprotamu un mūsdienīgu produktu, kuru, sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un tendencēm, iespējams attīstīt arī turpmāk. Kopā ar pieredzējušajiem televīzijas platformas izstrādātājiem esam radījuši nākotnes produktu, kas sniedz izcilas kvalitātes pakalpojumu šodien”.
Baltcom Interaktīvo TV 3.0 iespējams iegādāties komplektā ar optiskā interneta pieslēgumu, Baltcom tīkla pārklājuma zonā.
 
Sīkāka informācija par jauno produktu pieejama šeit.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda