LG izstādē ''ISE 2017'' prezentē jaunus OLED un LCD digitālo displeju risinājumus

LG Electronics (LG) izstādē Integrated Systems Europe (ISE) 2017 prezentēs novatoriskus biznesam (B2B) digitālo displeju risinājumus. ISE 2017 norisināsies no 7. līdz 10. februārim Amsterdamā. Izstādes laikā LG iepazīstinās ar tādiem produktiem kā LG Flexible Open Frame OLED, In-Glass Wallpaper OLED un Ultra Stretch LCD, kas ļaus Eiropas uzņēmumiem nodrošināt saviem patērētājiem uzlabotu vizuālo kvalitāti reklāmām, interaktīvai video mākslai, viesmīlībai un citiem pielietojumiem.
LG izstādē prezentēs Flexible Open Frame OLED displeju, kas izceļ OLED tehnoloģijai raksturīgās īpašības – tā ļauj ekrāniem izstarot gaismu bez aizmugures izgaismojuma, ataino izteiksmīgu melnā toni, kā arī dzīvākas krāsās, vienlaikus nodrošinot plašāku skatīšanās leņķi, salīdzinājumā ar tradicionālajiem ekrāniem. Un, pateicoties OLED ekrānu plānumam un elastībai, jaunais LG Flexible Open Frame OLED displejs spēs pielāgoties uzņēmumu instalāciju vajadzībām, nodrošinot gan izliektus, gan ieliektus ekrānus, mainot tos pēc nepieciešamības.
Tāpat LG piedāvās aplūkot arī jauno LG 65 collu Dual-View Curved Tiling OLED displeju, kas demonstrē OLED raksturīgo plāno dizainu un daudzpusību. Šis displejs sastāv no astoņiem elastīgiem, abpusējiem OLED paneļiem, kas nodrošina pirmšķirīgu attēlu, kuru iespējams uzlūkot no jebkura leņķa. Katrs panelis nodrošina 4K Ultra HD attēla kvalitāti ar 3840 x 2160 pikseļiem, bet mikroshēmas sistēma (SoC) kopā ar 128GB iekšējo atmiņu nodrošina nevainojamu atskaņošanu bez atsevišķa atskaņotāja nepieciešamības.
ISE 2017 LG Flexible Open Frame OLED Singage
LG In-Glass Wallpaper OLED displejs, kas ar divpusējiem ultra-slim OLED paneļiem iestrādāts stikla rūtī, būs lieliski piemērots modes preču veikaliem, mākslas galerijām un citiem uzņēmumiem, kas vēlas savam interjera dekoram pievienot izsmalcinātu pieskārienu. In-Glass Wallpaper OLED displejs pieejams gan stāvošā, gan iekarināmā veidā, ļaujot uzņēmumiem izmantot izkārtni savās telpās pēc nepieciešamības.
Izstādē ISE 2017 LG prezentēs arī 65 un 55 collu OLED Video Wall risinājumu gan vertikālā, gan horizontālā formātā. Izstādes varēs aplūkot OLED Video Wall sienu, kas veidota no divpadsmit 55 collu LCD displejiem. Tā demonstrē šo displeju moduļu savienojamību, lai veidotu vēl lielākus komerciālus ekrānus.
Tāpat tiks prezentēts arī LG 86 collu Ultra Stretch ultra-wide 58:9 displejs ar sadalītā ekrāna funkciju, kas vienlaicīgi spēj attēlot līdz pat četriem attēliem. 86 collu Ultra Stretch risinājums izmanto LG SuperSign rediģēšanas programmatūru ērtai un ātrai attēlu un video saturu pielāgošanai. Turpretim LG lielākais 88 collu Ultra Stretch digitālais displejs nodrošina 32:9 formāta attēlus un sadalītu ekrānu, kas ir līdzvērtīgs diviem 49 collu savienotiem paneļiem. Šis displejs būs lieliski piemērots kioskiem, finanšu institūcijām un ēstuvēm.
Izstādē ISE 2017 tiks prezentētas arī citas LG nozarē vadošas LED digitālo displeju tehnoloģijas, piemēram, 173 collu Ultra HD LED digitālais displejs ar vienmērīgi izkārtotām 1mm diodēm, kas nodrošina vienmērīgu fona apgaismojumu. Šī unikālā tehnoloģija izmanto LED diodes, kas iestrādātas caurspīdīgā plēvē, tādēļ  to iespējams uzstādīt virsū logu stiklam, nodrošinot vēl nebijušus digitālo displeju risinājumus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda