7. aprīlis, 2017

Baltijā rezervēta gandrīz puse no iepriekšpasūtīšanā pieejamajiem ''Samsung Galaxy S8'' un ''S8+''

Pirmajās desmit dienās, kopš pasaulē prezentēti Samsung Galaxy S8 un Galaxy S8+ viedtālruņi, Baltijas valstīs novērojama liela interese par jaunajām ierīcēm – tie jau šobrīd veido trešdaļu (33%) no visiem šajā laikā iegādātajiem un rezervētajiem Galaxy S sērijas viedtālruņiem.
“Interese par un nedaudz lielāko Galaxy S8+ ir praktiski līdzvērtīga – 57% klientu izvēlējušies modeli ar 5,8 collu ekrānu, savukārt 43% – ar 6,2 collu,” atklāj Baltics Telekomunikāciju Māris Ķikāns. Savukārt krāsu ziņā priekšroka tiek dota klasiski melnajai krāsai, kuru izvēlējušies 67% jaunā viedtālruņa īpašnieku, kamēr orhidejas pelēko – tikai 33%.
Patlaban Baltijas valstīs rezervēti aptuveni 45% no iepriekšpasūtīšanā pieejamajiem un Galaxy S8+ tālruņiem. Lielā interese saistāma arī ar iespēju jaunos Samsung flagmaņus saņemt astoņas dienas ātrāk, pirms tie 28. aprīlī nonāks plašākā tirdzniecībā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda