LG aprīlī uzsāk jauno SUPER UHD televizoru ar inovatīvo ''Nano cell'' tehnoloģiju pārdošanu Latvijā

(LG) aprīlī uzsāk savu jauno 2017. gada televizoru modeļu pārdošanu Latvijā. Lietotāji, uzlabojot savu televizora skatīšanās pieredzi, varēs izvēlēties no plaša premium SUPER un 4K UHD televizoru modeļu klāsta ar ekrānu izmēriem no 86 collām (218 cm) līdz 43 collām (109 cm). Visi 2017. gada televizoru modeļi tiek piedāvāti ar uzņēmuma populārās jaunāko versiju webOS 3.5.
Visi premium SUPER UHD aprīkoti ar Nano Cell tehnoloģiju, kas nodrošina reālistiskākos attēlus, kādi šobrīd iespējami, radot augsti niansētas, precīzas un plašus skatīšanās leņķus. Nano Cell uzlabo ekrānā attēloto krāsu skaidrību, samazina krāsu izbalēšanas un attēla nestabilitātes gadījumus, kā arī citas krāsu degradācijas problēmas. Nano Cell arī samazina gaismas atspīdēšanu uz ekrāna, lai saglabātu augstu attēla kvalitāti pat tad, kad ekrānu aptver intensīvs apkārtējais apgaismojums.
Visi LG SUPER televizoru modeļi piedāvā Active HDR ar Dolby Vision, ļaujot baudīt vairākus HDR formātus, tostarp Dolby Vision™, HDR10 un Hybrid Log Gamma (HLG), nodrošinot piekļuvi pilnam HDR satura spektram. LG var lepoties ar nozarē vismodernākajiem IPS televizora ekrāna inovācijām, tādām kā uzlabotu melnās attēlošanu un precīzāku attēla kāsu rādīšanu. Nano Cell Balck ir patentēta tehnoloģija, kas minimizē atspulgus un uzlabo kontrasta attiecību patīkamākai skatīšanās pieredzei, kamēr True Color Accuracy nodrošina padziļinātāku attēlu un kontrastu, atdalot objektus no to foniem, lai uzlabotu krāsu atveidošanu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda