10. aprīlis, 2017

Jaudīgais ''Samsung Galaxy Tab S3'' planšetdators tagad arī Latvijā

Latvijā pieejams jaunākais Samsung planšetdators – Galaxy Tab S3. Tam ir 9,7 collu augstas kvalitātes ekrāns, elegants stikla dizains, irbulis ērtākai lietošanai, Galaxy Care apdrošināšana ekrāna un ūdens radītiem bojājumiem un virkne citu ikdienai, darbam un izklaidei noderīgu funkciju.
Galaxy Tab S3 ir mūsu jaunākā planšetdatoru paaudze – tā iemieso labāko no iepriekšēja modeļa un citu Galaxy produktu iecienītām funkcijām, papildinot to ar vēl lielāku jaudu, augstākās klases video un spēļu pieredzi, kā arī jaunām produktivitātes iespējām. Ar Tab S3 tā īpašnieki iegūs sev uzticamu sabiedroto kā darbam, tā atpūtai,“ stāsta Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns.
Galaxy Tab S3 planšetdatoram ir 9,7 collu Super AMOLED displejs, turklāt tas atbalsta video HDR formātā (10 bitu krāsās), nodrošinot reālistiskas krāsas un spilgtu digitālo saturu. Planšetdators atskaņo arī 4K kvalitātes video.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda