23. oktobris, 2017

''Huawei'' prezentē jauno ''Huawei Mate 10 lite'' – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Aizvadītajā nedēļā Minhenē, Vācijā, Consumer Business Group iepazīstināja pasauli ar Huawei lite – jaunāko lite sērijas viedtālruni, kas apvieno jaudīgu viedtālruņa veiktspēju ar pirmajām Huawei viedtālrunī iestrādātajām dubultajām lēcām, kas atrodas gan tālruņa priekšpusē, gan aizmugurē.
Huawei tālrunī iestrādātais FullView displejs ir īpaši izstrādāts, lai spētu iet roku rokā ar lietotāja dinamisko dzīves veidu. Huawei lite ir radīts, lai sniegtu iespēju lietotājam pieredzēt jaunus veidus, kā piedzīvot, dalīties un tvert ikdienā svarīgos mirkļus.
Huawei lite sērijas tālruņi Latvijā būs pieejami no šī gada decembra un to cena pie izplatītājiem būs 369 eiro. Huawei Mate 10 lite sērijas tālruņi būs pieejami grafīta melnā (graphite black), zelta (prestige gold), un zilā (aurora blue) krāsā.
„Esam radījuši jaunu ierīci, kas apvieno visu, kas ir nepieciešams mūsdienu patērētājam. Viedtālruņa lietotājam ikdienā ir būtiski būt saskarsmē ar sev svarīgiem cilvēkiem, lai arī cik tuvu vai tālu tie atrastos. Tādēļ jaunā Huawei lite sērijas ierīce iepazīstina lietotāju ar vēl nepieredzētām inovācijām un to, kā spēcīga veiktspēja, stilīgs dizains un uzlabotas kameras funkcijas var tikt apvienotas vienā viedtālrunī,” atklāj Huawei Consumer Business Group Fabio Jans.  
 
Pirmais Huawei FullView ekrāns
Huawei lite ir īpaši izstrādāts FullView 5.9 collu ekrāns ar 16:9 displeju, kā arī tam ir  83% ekrāna pret korpusu attiecība. Ierīce ir apveltīta ar 18:9 IPS displeju, kas nodrošina skaidru un košu attēlu skatīšanas pieredzi.
 
Huawei pirmais viedtālrunis ar dubultajām kameras lēcām gan priekšpusē, gan aizmugurē
Jaunajā viedtālrunī ir iestrādātas dubultās kameras lēcas, sniedzot vēl nebijušu attēlu uzņemšanas pieredzi, kā portretu, tā ainavu fotogrāfijai. 13MP/2MP viedtālruņa priekšējā kamera ir aprīkota ar īpašu Selfie Toning Flash zibspuldzes funkciju, kas ļauj uzņemt mākslinieciskus un dinamiskus attēlus. Savukārt, tālruņa aizmugurējā kamera apvieno 16MP un 2MP lēcas. Abas dubultās lēcas apveltītas ar bokē  jeb attēlu izpludināšanas funkciju, kas ļauj uzņemt mākslinieciskus attēlus pat vājā apgaismojumā.
 
Simetrisks dizains
Huawei lite sērijas viedtālruņa dizains ir veidots plūstošām tālruņa līnijām pārejot FullView displejā, kas veidojot maigas un izliektas līnijas, kas savienojas ar augstas kvalitātes materiāliem, kas izmantoti tālruņa izgatavošanā. Katra viedtālruņa detaļa – kameras, pirkstu nospiedumu sensors, USB ligzda, sensori un zibspuldze –  ir iestrādāti tālruņa priekšpusē un aizmugurē, padarot jauno ierīci gan  vizuāli pievilcīgu, gan arī intuitīvi ērtu lietošanai.
 
Lietotāja pieredzes pamatā tālruņa veiktspēja
Jaunajā Huawei lite sērijas viedtālrunī ir iestrādāts 8-kodolu Kirin 659 procesors, 4 GB operatīvā atmiņa (RAM) un  64 GB atmiņa. Jaunajā viedtālrunis tiek prezentēts ar EMUI, kas balstās uz Android 7 versiju, nodrošinot vienkāršu un plūstošu lietotāja pieredzi, izmantojot mašīnmācīšanās funkcijas, kas balstītas katra lietotāja uzvedībā. Aparatūras un programmatūras mijiedarbība nodrošina Huawei Mate 10 lite sērijas viedtālruņu 3,340 mAh  baterijas ilgnoturību. Tāpat arī viedtālrunī iestrādātais pirkstu nospiedumu sensors izmanto mašīnmācīšanās elementus, kas palīdz ar katru reizi pielāgot arī sensora atpazīšanas spēju.
Huawei lite sērijas viedtālruņos ir iestrādāta arī īpaši patentēta audio sistēma, kas ļauj piedzīvot vēl nebijušu video atskaņošanas un spēļu spēlēšanas pieredzi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda