27. februāris, 2017

''Samsung'' prezentē jaunu planšetdatoru – ''Galaxy Tab S3''

atklājis jaunāko no saviem planšetdatoriem – Tab S3. Digitālā satura entuziastiem Galaxy Tab S3 piedāvā augstākās klases un spēļu pieredzi un paver arī jaunas produktivitātes iespējas, pateicoties tā daudzveidīgajām lietošanas iespējām.
Galaxy Tab S3 planšetdatoram ir 9,7 collu Super AMOLED displejs, un tas sniedz labāko no Galaxy tehnoloģijām, tostarp:

  • HDR (augsta dinamiskā diapazona) saturu: Galaxy Tab S3 atbalsta HDR formātā (10 bitu krāsās), nodrošinot reālistiskas krāsas un spilgtu digitālo saturu.
  • Samsung Flow, kas strādāšanu ārpus biroja padarīs pavisam vienkāršu. Drošai darba uzsākšanai Samsung Flow izmanto biometrisko autentifikāciju, savukārt dokumentus no mobilajām ierīcēm uz planšetdatoru var pārsūtīt bez vadiem, vienkārši savienojoties ar saderīgām ierīcēm. Samsung Flow sinhronizē arī ienākošos paziņojumus, lai lietotāji nekad nepalaistu garām svarīgu ziņu neatkarīgi no tā, vai tiek lietots viedtālrunis vai Galaxy Tab S3.
  • Smalkāks S Pen* irbulis: S Pen ir 0,7 mm rakstīšanas diametrs un palielināts spiediena jūtīgums dabiskākai rakstīšanas pieredzei. S Pen ir arī tādas ērtas funkcijas kā Screen Off Memo ātrai piezīmju pierakstīšanai, PDF Annotation vienkāršai rediģēšanai un Advanced Drawing Tools profesionālu zīmējumu radīšanai.


Galaxy Tab S3 ir 13 megapikseļu aizmugurējā kamera ar automātisko fokusu un 5 megapikseļu priekšējā kamera. Ierīcei ir arī palielināma datu krātuve** un uzlabota jaudas efektivitāte ar ātrās uzlādes iespēju, nodrošinot atskaņošanu līdz pat 12 stundām. Ierīce atbalsta arī Pogo klaviatūru, kam nav nepieciešama atsevišķa uzlāde vai savienošana pārī.
Ar 4K atskaņošanu un izteiksmīgo Super AMOLED displeju Tab S3 sniedz kino līdzīgu pieredzi un nebijušas mobilās izklaides iespējas.

Galaxy Tab S3 ir arī pirmais Samsung planšetdators, kuram ir uzstādīti HARMAN AKG quad-stereo skaļruņi pirmklasīgam klausīšanās piedzīvojumam. Pateicoties tādam satura partnerim kā Amazon, lietotāji var viegli piekļūt HDR oriģinālajiem video.

Vulkan API lietojumprogrammu saskarne nodrošina iespēju spēlēt augstas grafiskās veiktspējas spēles. Game Launcher sniedz uzlabotu lietotāja saskarnes pieredzi, savukārt režīms “Netraucēt” būs kā garants spēlei bez negaidītiem pārtraukumiem.
Ar uzlaboto S Pen Galaxy Tab S3 lietotāji var būt daudz produktīvāki, radošāki un darīt vairākas lietas vienlaicīgi, savukārt ar ātrāku akumulatora uzlādi un ilgāku baterijas mūžu – tie būs vienmēr savienoti tīklā.
Latvijā Samsung Galaxy Tab S3 planšetdators melnā un sudraba krāsā būs pieejams no aprīļa. Tā aptuvenā cena vadošajos telekomunikāciju operatoru un elektronikas veikalos būs no 689 EUR Wi-Fi versijai līdz 779 EUR LTE versijai.
 
Samsung Galaxy Tab S3 produkta specifikācija

 Samsung Galaxy Tab S3
DISPLEJS9,7” Super AMOLED QXGA (2048 x 1536)
PROCESORSQualcomm® Snapdragon™ 820
Quad Core 2,15 GHz + 1,6 GHz
TĪKLSLTE Cat.6 (300 Mbps)
ATMIŅA4 GB + 32 GB
microSD līdz pat
256 GB
KAMERA 13 MP AF + 5.0 MP, Zibspuldze
SAVIENOJAMĪBAUSB 3.1(Type-C)
SENSORIAkselerometrs, Holla sensors, RGB sensors, pirkstu nospiedumu sensors, žirosensors, ģeometriskais sensors
BEZVADU SAVIENOJAMĪBA Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2X2 MIMO, Wi-Fi Direct, Bluetooth® 4.2
GPS GPS + GLONASS, BEIDOU, GALILEO
IZMĒRI237,3 x 169,0 x
6 mm, 429g (Wi-Fi) / 434g (LTE)
6000 mAh,
Ātrā uzlāde
OSAndroid 7.0
SAMSUNG PAKALPOJUMI & LIETOTNES Samsung Smart Switch, Samsung Notes, Air Command, Samsung Flow
Ierakstīšana: 4K (3840×2160) @ 30fps
Atskaņošana: 4K (3840×2160) @ 60fps
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda