Sākums Dažādi 10 padomi, kā uzņemt portretu foto ar viedtālruni

10 padomi, kā uzņemt portretu foto ar viedtālruni

1 minūtes lasīšanai

Ir sākušies vasaras atvaļinājumi, kad dodamies uz jaunām vietām, iepazīstam dažādas kultūras, satiekam cilvēkus un uzklausām viņu stāstus, ko vēlamies iemūžināt un atcerēties. Vislabāk to darīt, izmantojot portretu fotogrāfiju, kas ir viena no skaistākajām un sarežģītākajām fotogrāfijas formām. Huawei eksperti sagatavojuši vairākus padomus, kā uzlabot portretu fotogrāfiju, izmantojot viedtālruni.

Dabiskums

Ja vēlies veidot uzmanību piesaistošus portretus, jāatceras, ka atslēga ir dabiskums. Nelūdz modelim tēlot un pielāgoties vēlmēm, meklē dabisku brīdi. Auditorija to redzēs un novērtēs.

Dažādas pozas

Galvas pieliekšana, roku novietojums, virziens, kurā vērsts modeļa skatiens, pleci. Visi šie elementi var pilnībā izmainīt fotogrāfiju! Ja tikai tagad sāc savu portretu foto piedzīvojumu, apskaties attēlus, ko uzņēmuši profesionāļi. Atceries lietas, meklē iedvesmu, izmēģini daudz dažādu ideju savās foto sesijās, meklējot labāko risinājumu. Pēc laika varēsi intuitīvi noteikt labāko pozu modelim.

Nekļūsti apsēsts ar kompozīciju

Mēģini atrast kompozīciju, situāciju un apgaismojumu, kas būs piemērotākā katrai personai individuāli. Tam nav jābūt tipiskam foto, kad modelis aizņem ¾ attēla. Izmēģini asimetriskas kompozīcijas, eksperimentē ar tukšiem laukumiem.

Izmanto komplimentējošas krāsas

Portrets ir formāts, kad auditorijas uzmanība koncentrējas uz vienu objektu – modeļa seju. Ja kontrolē vidi, kurā tiks uzņemtas fotogrāfijas, izvēlies fonu un modeļa apģērbu, kas papildina viens otru. Tas palīdzēs panāk vēlamo efektu un skatītāju uzmanību, izceļot viens otru. Krāsas, kas viena otru papildina, parasti krāsu aplī atrodas viena otrai pretī, piemēram, sarkana un zaļa.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Dažādi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…