Sākums Dažādi “Tele2” audzē pārdoto viedpalīgu apjomus, piedāvās vēl plašāku klāstu

“Tele2” audzē pārdoto viedpalīgu apjomus, piedāvās vēl plašāku klāstu

3 minūtes lasīšanai

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” turpina audzēt pārdoto viedpalīgu apjomus un, ņemot vērā augošo pieprasījumu, papildinājis klāstu ar jauniem viedpalīgiem – Lemon California Roll ūdensizturīgo skandu, Microsoft XBOX One S 1TB spēļu konsoli, kā arī HTC Vive virtuālo briļļu risinājumu. Kopumā, lai arī pats viedpalīgu segments vēl ir salīdzinoši jauns un to ietekmē sezonalitāte, pie “Tele2” iegādāto viedierīču apjoms pēdējo mēnešu laikā pieaudzis vidēji par 45%, salīdzinot ar gada sākumu.
“Pieprasījums pēc viedierīcēm pieaug, tāpēc turpinām paplašināt to piedāvājumu, no tirgus piedāvājuma izvēloties labākās un saviem klientiem piemērotākās ierīces. Šobrīd populārākie viedpalīgi, pateicoties savai funkcionalitātei un plašajai izvēlei dažādās cenu kategorijās, ir dažādi pulksteņi, tāpēc regulāri paplašinām to klāstu ar jaunākajiem modeļiem. Pieaug arī pieprasījums pēc dažādiem drošības risinājumiem, piemēram, kamerām, un brīvā laika pavadīšanas viedpalīgiem, piemēram, Deeper Solar Pro+ makšķerniekiem zivju meklēšanai. Turklāt arvien vairāk mūsu klientu izvēlas viedpalīgu iegādāties nomaksā. Tas nozīmē, ka Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk izmanto dažādu inovāciju iespējas savā ikdienā,” skaidro Dace Škrabe, “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore.
Patīkamākai mūzikas baudīšanai “Tele2” viedpalīgu klāstā iekļāvis Lemon California Roll daudzfunkcionālo skandu, kas savā segmentā izceļas ar daudzām inovācijām. Tā ir trieciendroša, ūdensizturīga, ar saules paneļu uzlādi, mūziku var klausīties no 3 viedtālruņiem līdz pat 15 stundām, turklāt to var vadīt ar balsi.
Savukārt video spēļu cienītājus iepriecinās “Tele2” piedāvātā Microsoft XBOX One S 1TB white spēļu konsole, kas ir viena no progresīvākajām spēļu konsolēm tirgū, jo ļauj ne tikai spēlēt augstas izšķirtspējas video spēles, bet arī skatīties 4K izšķirtspējas video no tādiem avotiem kā Netflix un Amazon un 4G filmas, izmantojot Ultra Blu-ray lasītāju. Tāpat šo konsoli var izmantot arī, lai skatītos Youtube video un klausītos mūziku Spotify.
HTC Vive ir šobrīd viens no inovatīvākajiem virtuālās realitātes briļļu risinājumiem tehnoloģiju tirgū. Iekārta ļauj padarīt gandrīz jebkuru telpu par virtuālās realitātes vidi, turklāt tā ir apveltīta ar augstas izšķirtspējas grafiku, kas pārsteigs pat pieredzējušus viedo briļļu lietotājus un virtuālās realitātes mīļotājus. 
Savukārt populāro viedpulksteņu kategoriju papildinājis Tom Tom Spark 3 Cardio – ūdensizturīgs (līdz 40m) sporta pulkstenis, kas ļauj sekot līdz ikdienas gaitām gan darbā, gan aktīvi atpūšoties. Pulkstenis atpazīst šādus sporta veidus: skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu, sporta zāles nodarbības u.c. aktivitātes, un ar tā palīdzību var sekot līdzi savam pulsam, ātrumam, ilgumam, ritmam, distancei, kā arī sadedzinātajām kalorijām. 
“Tele2” viedpalīgu segmentā piedāvā jaunākos viedpulksteņus, kameras, kā arī ierīces izklaidei un sportam no tādiem ražotājiem kā Apple, Deeper, Fitbit, HTC, Huawei, Samsung, Segway, Sony, Tom Tom, Vimtag un ZGPAX. Plašākais viedpalīgu klāsts pieejams lielākajos “Tele2” centros un interneta veikalā. Ierīces ir iespējams iegādāties gan uzreiz, gan arī nomaksā, turklāt interneta veikalā iegādāto viedpalīgu kurjers piegādās uz mājām nākamās dienas laikā.
Ar “Tele2” piedāvāto viedpalīgu klāstu aicinām iepazīties: https://www.tele2.lv/viedpaligi

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Dažādi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…