Sākums Dažādi Pārsteidzošas lietas, ko var paveikt ar virtuālās realitātes sīkrīkiem

Pārsteidzošas lietas, ko var paveikt ar virtuālās realitātes sīkrīkiem

1 minūtes lasīšanai

Attīstoties tehnoloģijām, () kļūst pieejamāka – tehnoloģiju giganti izstrādā aizvien jaunus VR sīkrīkus, sniedzot ikvienam iespēju iepazīt citādu pasauli, kas mēdz būt gan izklaidējoša, gan izzinoša, gan arī praktiska. Mobilo sakaru operators Bite ir apkopojis informāciju par vairākām iespējām, ko nodrošina “HTC Vive”, “ Rift” un citas līdzīgas .
“Tehnoloģiju nepārtraukti cenšas uzlabot lietotāju virtuālās realitātes pieredzi, tāpēc VR  sīkrīki un ar tiem saistītās tehnoloģijas kļūst aizvien pieejamākas. Viena šāda ierīce – “Samsung VR” – jau ir Bite produktu klāstā. Drīzumā plānojam to papildināt ar modernajām “HTC Vive” brillēm. Ikviens interesents var izbaudīt VR ierīces “Ghetto Basket” pasākumos visā Latvijā, apmeklējot Bites telti vai piedaloties aizraujošā stafetē “Bite Skill Challenge”, kurā viens no uzdevumiem ir jāveic ar virtuālās realitātes brillēm,” informēja Bites Loģistikas nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums.
Starp citu, “HTC Vive” varēs izbaudīt arī sestdien,15.jūlijā, Smiltenes pilsētas svētkos Bites teltī.

“No Limits 2” – amerikāņu kalniņi

Ļoti reālistiska amerikāņu kalniņu simulācija, kas ļauj izbaudīt pasaulē tik populāro atrakciju, pārbaudīt savu līdzsvara izjūtu, kā arī izveidot pašam savu amerikāņu kalniņu trasi. Braucienu īpaši reālu padara skaņu , piemēram, vēja šalkoņa un metāla džinkstoņa. Pieejama “HTC Vive” un “Oculus Rift”.
 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Dažādi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“Tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…