14. jūlijs, 2017

Pārsteidzošas lietas, ko var paveikt ar virtuālās realitātes sīkrīkiem

Attīstoties tehnoloģijām, virtuālā realitāte (VR) kļūst pieejamāka – tehnoloģiju giganti izstrādā aizvien jaunus sīkrīkus, sniedzot ikvienam iespēju iepazīt citādu pasauli, kas mēdz būt gan izklaidējoša, gan izzinoša, gan arī praktiska. Mobilo sakaru operators Bite ir apkopojis informāciju par vairākām iespējām, ko nodrošina “HTC Vive”, “Oculus Rift” un citas līdzīgas ierīces.
“Tehnoloģiju nepārtraukti cenšas uzlabot lietotāju virtuālās realitātes pieredzi, tāpēc VR  sīkrīki un ar tiem saistītās tehnoloģijas kļūst aizvien pieejamākas. Viena šāda ierīce – “Samsung VR” brilles – jau ir Bite produktu klāstā. Drīzumā plānojam to papildināt ar modernajām “HTC Vive” brillēm. Ikviens interesents var izbaudīt ierīces “Ghetto Basket” pasākumos visā Latvijā, apmeklējot Bites telti vai piedaloties aizraujošā stafetē “Bite Skill Challenge”, kurā viens no uzdevumiem ir jāveic ar virtuālās realitātes brillēm,” informēja Bites Loģistikas nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums.
Starp citu, “HTC Vive” varēs izbaudīt arī sestdien,15.jūlijā, Smiltenes pilsētas svētkos Bites teltī.

“No Limits 2” – amerikāņu kalniņi

Ļoti reālistiska amerikāņu kalniņu simulācija, kas ļauj izbaudīt pasaulē tik populāro atrakciju, pārbaudīt savu līdzsvara izjūtu, kā arī izveidot pašam savu amerikāņu kalniņu trasi. Braucienu īpaši reālu padara skaņu efekti, piemēram, vēja šalkoņa un metāla džinkstoņa. Pieejama “HTC Vive” un “Oculus Rift”.
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda