Sākums Dažādi Bizness un tehnoloģijas – noderīgi risinājumi progresīviem uzņēmējiem

Bizness un tehnoloģijas – noderīgi risinājumi progresīviem uzņēmējiem

2 minūtes lasīšanai

Lai paveiktu vairāk, ir jāstrādā nevis vairāk, bet efektīvāk – plānojot laiku, rūpīgi izvērtējot prioritātes, kā arī izvēloties īstos “gadžetus”, kuru piedāvājums tirgū ir ļoti plašs, tāpēc mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperti apkopojuši informāciju par dažām biznesam īpaši noderīgām ierīcēm.
Attīstoties tehnoloģijām, biznesa vide mainās – uzņēmēji kļūst mobilāki un viņu ikdienā parādās aizvien jaunas , kas ļauj būtiski uzlabot darba produktivitāti, atvieglot darba ikdienu. Tāpēc BITES tehnoloģiju eksperti ir apkopojuši informāciju par ierīcēm, kas ļauj efektivizēt mūsdienu mazo un ējo uzņēmumu darba ikdienu.

3D efektīvākām produktu prezentācijām un prototipēšanai

New Matter MOD-t Desktop 3D Printer” ir piemērots risinājums tiem, kas vēlas vizualizēt savu ideju ātri un vienkārši, turklāt par saprātīgu cenu. Salīdzinoši nelielais printeris, kas aprīkots ar iebūvētu uztvērēju, spēj radīt produkta vai koncepta prototipu nieka 20 minūšu laikā. Kā jau lielākajai daļai moderno iekā, arī šai var pieslēgties kā caur datoru, tā arī planšeti un viedtālruni.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Dažādi
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

Revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…