20. jūlijs, 2017

”Amazon” gatavo ”Whatsapp” konkurentu

Izskatās, ka arī ”Amazon” plāno iesoļot elektroniskās saziņas lauciņā. Uzņēmums sācis izstrādāt jaunu projektu ”Anytime”, kas būšot ”Whatsapp” konkurents.

”Amazon” paziņojis, ka ”Anytme” būs tādas pašas funkcijas kā ”Whatsapp”, taču ar dažādām jaunām lietām. Piemēram, iespēju pasūtīt ēdienu grupas sarakstē, maksāt rēķinus, kā arī veikt zvanus ar dažādām papildinātās realitātes maskām un filtriem.

”Amazon” sācis iztaujāt savus klientus, kādas funkcijas tiem varētu šķist svarīgas. Apkopjot šo informāciju, attiecīgi tiks ieviests tas, ko vairums cilvēku būs vēlējušies.

Vēl gan nav skaidrs, cik tālā izstrādes stadijā ”Anytime” ir nonācis. Zināmas vien dažas lietas, piemēram, tas saņems ”end-to-end encryption” drošības sistēmu, iespēju sarakstīties datora versijā, kā arī kontaktos varēs pievienot lietotājus tikai ar tā lietotājvārda palīdzību, neatklājot savu tālruņa numuru.

Šis gan nav pirmais ”Amazon” sociālo mediju projekts, jo uzņēmumam pieder arī tiešsaistes straumēšanas serviss ”Twitch”.

Amazon Anytime AFTVNews image

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda