26. jūlijs, 2017

”Google” testē automātisko video atskaņošanu meklēšanas rezultātos

Viena no mūsdienu kaitinošākajām lietām internetā – automātiska atskaņošana – drīzumā būs redzama arī ”Google” meklējumos. Pasaulē populārākā mājsalapa, kas allaž izcēlusies ar lietu vienkāršošanu, grasās ieviest automātisku video atskaņošanu meklēšanas rezultātos.

Tas izpaudīsies pavisam vienkārši. tiks demonstrēti labajā augšējā stūrī pie meklētās lietas vai personas vispārējā apraksta. Piemēram, meklējot informāciju par kādu filmu, “izleks” video, kas ar to saistīts un tiks atskaņots automātiski.

Pagaidām šo funckiju redz tikai daži izstrādātāji, kuri to testē.

Labā ziņa ir tā, ka atskaņošanas laikā skaņa būs izslēgta un to varēs ieslēgt, noklikšķinot uz video. Tomēr kopumā šī lieta ir ļoti slikta tiem cilvēkiem, kuriem ir ierobežots ikmēneša megabaitu skaits mobilajās ierīcēs, bet no otras puses – iemesls mazāk pavadīt laika, spaidot telefonu.

Izmantotie resursi: http://mashable.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda