27. jūlijs, 2017

KPMG un Microsoft piedāvās kopīgus datu aizsardzības un biznesa digitalizācijas risinājumus

KPMG Baltics un Microsoft Latvia ir noslēguši sadarbības līgumu ar mērķi, papildus starptautiskajai stratēģiskajai sadarbībai, arī Latvijā aktivizēt datu aizsardzības, analītikas, kā arī citu digitālo biznesa risinājumu izstrādi.  Viens no pirmajiem sadarbības virzieniem būs risinājumi personas datu aizsardzības jomā, kā arī jaunu biznesa piedāvājumu izstrāde un ieviešana datu analītikas jomā.

Armine Movsisjana, KPMG Baltics vadošā partnere: “Ņemot vērā pieaugošo interesi par personas datu drošību, arvien aktuālāki kļūst jautājumi par datu drošību uzņēmumu informācijas sistēmās, kā arī darbinieku izmantotajās viedierīcēs. Papildus tam arvien lielāka uzmanība tiek veltīta datu analītikai un prognozējošajai datu analīzei, kas mūsdienās ir viens no uzņēmuma konkurētspējas stūrakmeņiem.”

Ciešāka sadarbība starp Microsoft un KPMG uzņēmumiem un klientiem Latvijā nozīmē ātrāku un kvalificētāku piekļuvi jaunākajām inovācijām un tehnoloģiskajiem risinājumiem datu aizsardzības, datu analītikas, mākoņdatošanas, kiberdrošības, atbilstības un risku vadības, kā arī uzņēmuma efektīvas resursu plānošanas jomā.

“Esam gandarīti par sadarbības līguma parakstīšanu arī vietējā, Latvijas, mērogā. Lai sniegtu klientiem visu nepieciešamo atbalstu šajā digitālās transformācijas laikā, mums ir svarīgi strādāt kopā ar uzticamiem un zinošiem partneriem. KPMG Baltics un Microsoft Latvia ekspertu zināšanu un pieredzes sinerģija būs būtisks ieguvums mūsu klientiem,” saka Renāte Strazdiņa, Microsoft Latvia vadītāja.

KPMG un Microsoft ir ilggadēji sadarbības partneri tehnoloģisko inovāciju izstrādē dažādu biznesa procesu risināšanai. 2015. gadā šī sadarbība vainagojās ar stratēģiskas alianses izveidi starptautiskā mērogā. Savukārt ar jauno līgumu starp KPMG Baltics un Microsoft Latvia tiks padziļināta sadarbība arī reģionālā Latvijas līmenī.

KPMG un Microsoft sadarbības mērķis ir pieredzes apvienošana dažādās nozarēs – KPMG ir viens no līderiem biznesa konsultāciju, audita un revīzijas jomā, kas labi pārzina biznesa procesus un problemātiku, savukārt Microsoft, būdams viens no līderiem tehnoloģisko inovāciju jomā, nodrošina nepieciešamo pieredzi tehnoloģiju un programmu nodrošinājumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda