27. jūlijs, 2017

"Creative Business Cup" meklē Latvijas daudzsološākās inovācijas

Starptautiskais jauno uzņēmēju konkurss Creative Business Cup meklē Latvijas inovatīvāko jauno uzņēmumu, kas pārstāvēs valsti starptautiskajā un radošo industriju konkursā Kopenhāgenā. Uzņēmēji – konkursa dalībnieki – varēs gūt neatsveramu pieredzi un vērtīgus kontaktus, kā arī sacensties par starptautisku atpazīstamību un galveno naudas prēmiju.
Creative Business Cup konkursa ar mērķis ir atbalstīt radošas idejas un veicināt inovāciju attīstību, palīdzot jaunajiem uzņēmējiem satikties ar investoriem, gūt starptautisku atpazīstamību un piesaistīt finansējumu. No visiem saņemtajiem pieteikumiem starptautiskā žūrija izvēlēsies uzvarētājus, vadoties pēc diviem kritērijiem: pirmkārt, biznesa idejai jābūt balstītai radošās kompetencēs, turklāt inovācijai ir jābūt neatņemamai konkrētā produkta vai pakalpojuma sastāvdaļai. Otrkārt, žūrija vērtēs katras idejas potenciālu un to, cik liels ir biznesa iespējamais noieta tirgus.

  1. gada nacionālajai atlasei iespējams pieteikties vēl tikai 5 dienas,  aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: ej.uz/CBC17  līdz pirmdienai, 31. jūlijam.

Līdz 7. augustam nacionālā žūrija  atlasīs 20 spēcīgākos pretendentus, kurus aicinās prezentēt savas idejas klātienē Latvijas nacionālajā atlasē 16. augustā. No tiem 5 spēcīgākie augusta beigās piedalīsies meistarklasēs, lai sagatavotos Latvijas nacionālās atlases finālam 26. augustā. Konkursa uzvarētājs 16. novembrī, Global Entrepreneurship Week laikā, pārstāvēs Latviju starptautiskajā finālā Kopenhāgenā. Šogad, pateicoties konkursa atbalstītājiem, Creative Busines Cup finālu apmeklēs arī nacionālās atlases otrās un trešās vietas ieguvēji, gūstot iespēju demonstrēt savus produktus, piesakot sevi tematiskajās sacensībās un veidojot jaunus kontaktus. Papildus tam, oktobrī norisināsies arī BalticBootcamp meistarklase Tallinā 15 labākajiem uzņēmumiem no Baltijas valstīm.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda