Sākums IT sasniegumi, bizness "Creative Business Cup" meklē Latvijas daudzsološākās inovācijas

"Creative Business Cup" meklē Latvijas daudzsološākās inovācijas

1 minūtes lasīšanai

Starptautiskais jauno uzņēmēju konkurss Creative Business Cup meklē Latvijas inovatīvāko jauno uzņēmumu, kas pārstāvēs valsti starptautiskajā IT un radošo industriju konkursā Kopenhāgenā. Uzņēmēji – konkursa dalībnieki – varēs gūt neatsveramu pieredzi un vērtīgus kontaktus, kā arī sacensties par starptautisku atpazīstamību un galveno naudas prēmiju.
Creative Business Cup konkursa ar mērķis ir atbalstīt radošas idejas un veicināt inovāciju attīstību, palīdzot jaunajiem uzņēmējiem satikties ar investoriem, gūt starptautisku atpazīstamību un piesaistīt finansējumu. No visiem saņemtajiem pieteikumiem starptautiskā žūrija izvēlēsies uzvarētājus, vadoties pēc diviem kritērijiem: pirmkārt, biznesa idejai jābūt balstītai radošās kompetencēs, turklāt inovācijai ir jābūt neatņemamai konkrētā produkta vai pakalpojuma sastāvdaļai. Otrkārt, žūrija vērtēs katras idejas potenciālu un to, cik liels ir biznesa iespējamais noieta tirgus.

  1. gada nacionālajai atlasei iespējams pieteikties vēl tikai 5 dienas,  aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: ej.uz/CBC17  līdz pirmdienai, 31. jūlijam.

Līdz 7. augustam nacionālā žūrija  atlasīs 20 spēcīgākos pretendentus, kurus aicinās prezentēt savas idejas klātienē Latvijas nacionālajā atlasē 16. augustā. No tiem 5 spēcīgākie uzņēmumi augusta beigās piedalīsies meistarklasēs, lai sagatavotos Latvijas nacionālās atlases finālam 26. augustā. Konkursa uzvarētājs 16. novembrī, Global Entrepreneurship Week laikā, pārstāvēs Latviju starptautiskajā finālā Kopenhāgenā. Šogad, pateicoties konkursa atbalstītājiem, Creative Busines Cup finālu apmeklēs arī nacionālās atlases otrās un trešās vietas ieguvēji, gūstot iespēju demonstrēt savus produktus, piesakot sevi tematiskajās sacensībās un veidojot jaunus kontaktus. Papildus tam, oktobrī norisināsies arī BalticBootcamp meistarklase Tallinā 15 labākajiem uzņēmumiem no Baltijas valstīm.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

IT Waffle Meetup aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsie…