25. jūlijs, 2017

”iOS 11” ceturtā pagaidu versija vēsta par lieliem uzlabojumiem planšetēs

Tehnoloģiju gigants ”Apple” laidis klajā ceturto ”iOS 11” beta versiju. Jaunās gala versija publiska kļūs aptuveni tajā pašā laikā, kad tiks prezentēts ”iPhone 8” viedtālrunis, un tas notiks oktobra vidū.

Līdz šim tie cilvēki, kuri bija pieteikušies izstrādātāju programmai, varēja lejupielādēt visas ”iOS 11” pagaidu versijas. Ja nezini, ko ar šo ”beta” versiju iesākt un vienkārši gribi ātrāk ieskatīties kādā izsaktās jaunā operētājsistēma, to lietot nebūtu ieteicams.

”Beta” versija satur neskaitāmas sistēmas kļūdas un lietas, ko var izlabot tikai izstrādātāji. Parastam lietotājam šādi prieki var beigties par ar viedtālruņa nāvi.

Taču tie, kuri tikuši klāt ceturtai pagaidu versijai, nodevuši informāciju, ka šis atjauninājums atnesis lielus uzlabojumus ”iPad” lietotājiem. Ierīces saskarne esot lieliska un ērti lietojama. veltījuši atzinīgus vārdus, sakot, ka ar jauno ”iOS” rodas sajūta, ka tiek lietots pavisam cits planšetdators.

Visi jaunie sīkumi vēl tiek testēti, taču līdz šim par jauno operētājsistēmu dzirdētas pārsvarā ļoti labas atsauksmes.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

 

 

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda