26. novembris, 2015

Izvirzot internetu priekšplānā, “Tele2” uzsāk jaunu ēru Latvijas mobilo sakaru tirgū

Izvirzoties līderpozīcijās mobilā interneta jomā, “Tele2” veic revolūciju mobilo sakaru tirgū un iepazīstina Latviju ar pirmajiem tarifu plāniem, kuri veidoti priekšplānā izvirzot internetu visās Baltijas valstīs un tā lietošanas ērtumu, nevis zvanus un īsziņas kā bija ierasts līdz šim.

Tele2_2

Jaunā piedāvājuma ietvaros “”pirmais Latvijā ieviesis šādas nozīmīgas inovācijas:

 • visos tarifu plānos iekļautu interneta lietošanu ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā,

 • drošu interneta izmaksu kontroli – sasniedzot pieejamo interneta apjomu, to varēs turpināt lietot, apstiprinot papildus apjoma iegādi,

 • interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā, kas ir iestrādāts katrā tarifu plānā un nodrošina iespēju jebkurā laikā ērti telefonā, atverot https://dati.tele2.lv, uzzināt atlikušo interneta apjomu vai papildināt to,

 • iegādājoties internetu papildus tarifu plānā iekļautajam apjomam, neiztērētais apjoms tiek pārnests uz nākamo mēnesi.

“Zvani un īsziņas bija, ir un būs, taču iedzīvotājiem internets ir kļuvis par nozīmīgāko mobilo sakaru pakalpojumu. Ņemot to vērā mēs mainām līdzšinējo pieeju mobilo sakaru tirgum un ieviešam trīs spēcīgus vienkārši saprotamus tarifu plānus, kuri veidoti pēc datu apjoma principa tā, lai ikviens varētu atrast saviem interneta lietošanas paradumiem atbilstošāko, tāpat arī citus nozīmīgus jaunumus interneta lietošanas jomā,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Esmu priecīgs, ka ar plašāko tīkla pārklājumu Latvijā un inovatīvu piedāvājumu sasniedzam šī gada mērķi – “Tele2” kļūst par līderi mobilā interneta jomā!”

“Tele2” jaunie tarifu plāni:

 • interneta telefonā iepazinējiem – “Zelts 100MB” ar 100MB interneta Baltijā un bezlimita zvaniem un īsziņām Latvijā par 5,99 eiro mēnesī,

 • aktīviem interneta lietotājiem – “Zelts 1,5GB” ar 1,5GB Baltijā un bezlimita zvaniem un īsziņām Latvijā par 8,99 eiro mēnesī,

 • nepārtrauktiem interneta lietotājiem esot Latvijā un ceļojot ārvalstīs – “Zelts 6GB” ar 6GB un bezlimita zvaniem un īsziņām Baltijā par 12,99 eiro mēnesī.

Ikvienam, kas kļūst par jauno “Tele2” tarifu plānu lietotāju, “Tele2” dāvās 6GB internetu lietošanai Baltijas valstīs. “Tele2” atgādina, ka ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas nodrošina tīklu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc ar jaunajiem tarifu plāniem “Tele2” klienti varēs lietot 4G un 4G+ internetu tāpat kā Latvijā, tā arī Igaunijā un Lietuvā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for viss jau labi
viss jau labi - 26. novembris, 2015 Atbildēt

Baltijas internets 97% procentiem klientu nav vajadzīgs, bet ja tiešām vajadzīgs tad tiek ņemta vietējā karte.

Avatar for ...
... - 26. novembris, 2015 Atbildēt

Bite jau sen puse no Tele2 inovācijām darbojas 😀

Avatar for gp
gp - 26. novembris, 2015 Atbildēt

hz, tas ir cenu paaugstinajums jeb kas ?
Bezlimitam, kas nebija pieminēts labākā cena pie bites, tad tele2, tad lmt.

Avatar for bitenieks
bitenieks - 26. novembris, 2015 Atbildēt

interesanti sie kārtējie tele2 “jaunumi”. Bitei jau ilgu laiku ir puse no sarakstā minētajiem “labumiem”

  Avatar for Vāvere
  Vāvere - 26. novembris, 2015 Atbildēt

  nekas tagad bitei arī otra puse būs jāpiedāvā no minētajiem labumiem, ja tos tā vispār var saukt. 🙂

Avatar for marss
marss - 26. novembris, 2015 Atbildēt

kas par jaunumiem, labi ka bitei jau labu laiku šie visi “jaunumi” strādā.
Un biku paceļam cenas, pie reizes, kā sacīt jāsaka 😀
Ejat jūs parashnijs kantoris ar savu brāķa tīklu, dzīvoju pie Bites un te aŗi palikšu 🙂

Avatar for sda
sda - 27. novembris, 2015 Atbildēt

suds.. labak uztaisit 300min/ 300sms + 1gb zem 5eir menesi un daudzmaz visa LV paries pie taa operatora.

Avatar for Oho
Oho - 27. novembris, 2015 Atbildēt

Riktīgi cenas rauj augšā!

Avatar for agrarais
agrarais - 28. novembris, 2015 Atbildēt

paaugstinot cenu tele2 kompense zemgalda piedavajumus ko piedava saviem potencialajiem klkientiem ( sola 6mēnesus par brivu vai arī 1gadu par brivu )

Avatar for Jānis
Jānis - 29. novembris, 2015 Atbildēt

Dzirdēju, ka Bites lietotājiem esot problēmas ar vāverēm…

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda