2. februāris, 2017

SES saglabā stabilas līdera pozīcijas HDTV nozarē

  1. gadā SES bija Eiropā lielākais uzņēmums HD kanālu apraides nozarē, ko apliecina attīstības rādītāju pieaugums līdz pat 14%.

Uzņēmums SES S.A. (NYSE Euronext Paris un Luxembourg Stock Exchange: SESG) saglabā līdera pozīcijas augstas izšķirtspējas televīzijas (High Definition TV — HDTV) attīstības jomā, pārstāvot vislielāko HD un Ultra HD (UHD) platformu.

2016. gadā SES tīkla HD kanālu skaits palielinājās par 7 %, t. i., par 2495 kanāliem. Šobrīd 33% no visiem 7538 SES tīkla kanāliem tiek piedāvāti HD kvalitātē. Turklāt SES pieder 27% no visiem pasaules HD kanāliem. Vairāk nekā 60% no visiem SES tīkla kanāliem tagad tiek pārraidīti, izmantojot MPEG-4 saspiešanas standartu.

Vispārējo SES attīstību nozarē — HDTV kanālu skaita pieaugumu par 14% jeb par 750 kanāliem — galvenokārt sekmēja pieaugošā HDTV popularitāte Eiropā. Straujo attīstību sekmēja HDTV popularitātes pieaugums arī Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā.

SES ir noslēgti tirdzniecības līgumi par 21  kanālu; pirms gada tie bija vien astoņi kanāli. Šobrīd uzņēmums SES apraida gandrīz 50 % no visas pasaules UHD satelīta kanāliem.

2016. gadā tika iegādāts uzņēmums RR Media un dibināts uzņēmums MX1, apvienojot ar SES Platform Services. Jaunais uzņēmums pārņēma SES nepārspējamo un  kanālu tirgus daļu visā Eiropā un Ziemeļamerikā, kā arī palielināja SES popularitāti jaunos tirgos.

Satelīta SES-9 palaišana un straujā uzņēmuma SES HD un Ultra HD nozarē ievērojami sekmēja attīstību Āzijas tirgos, kur uzņēmums darbojas ar savu diferencēto stratēģiju. Šogad tiek plānots palaist satelītu SES-10 un SES-15, kas nodrošinās turpmākus panākumus Amerikas Savienotajās Valstīs.

“Šobrīd kanālu skaits ir lielāks nekā jebkad iepriekš. Tas apliecina SES vadošās pozīcijas televīzijas kanālu apraides un globālās digitalizācijas jomā,” saka Ferdinands Kaizers, uzņēmuma SES komercdirektors. “Pateicoties kanālu portfeļa paplašināšanai un jaunu uzņēmumu pārņemšanai 2016. gadā, SES ir radījis stabilus priekšnosacījumus turpmākām izaugsmes iespējām, jo īpaši jaunajos tirgos. Mūsu aizsāktā programma ir dinamisks izaugsmes mehānisms. Aizvien vairāk kanālu tiek apraidīti HD un Ultra HD kvalitātē, tādēļ 2017. un turpmākajos gados tiek prognozēta strauja SES  segmenta izaugsme un attīstība.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda