Sākums Internets Slepkava nošauj vīrieti, nofilmē notikušo un video ievieto ”Facebook”

Slepkava nošauj vīrieti, nofilmē notikušo un video ievieto ”Facebook”

1 minūtes lasīšanai

Ne visiem Lieldienas aizritēja pozitīvā gaisotnē. Amerikas Savienotajās Valstīs, kur lielai daļai iedzīvotāju savā īpašumā ir ierocis, noticis šaušalīgs atgadījums. Proti, kāds prātu zaudējis indivīds izdomāja nošaut nejaušu garāmgājēju, to filmējot un video publicējot Facebook.

Upuris bijis 74 gadus vecs kungs Roberts Gudvins, kurš pastaigājies ar savu ģimeni. Pie viņa piegājis kāds svešinieks, izvilcis ieroci un Gudvinu nošāvis. Slepkava Stīvs Stefenss, iespējams, jau iepriekš ir nogalinājis 12-13 cilvēkus, taču joprojām ir uz brīvām kājām.

Stefensa Facebook konts tika dzēsts nepilnu pusstundu pēc video publicēšanas, ņemot vērā, ka Facebook saņēma paziņojumus par krimināla satura publicēšanu. Pasaulē lielākais sociālais tīkls līdz šim saskāries arī ar citiem gadījumiem, kad cilvēki publicē, piemēram, pašnāvības.

Facebook pēdējā laikā uzsācis pastiprinātu cīņu pret šāda satura publicēšanu. Marka Cukerberga dibinātais uzņēmums likumsakarīgi materiālus tālāk nodevis policijai, lai palīdzētu sekmīgi likvidēt starp mierīgajiem iedzīvotājiem staigājošo slepkavu.

https://twitter.com/ScottCarlson19/status/853709173195976705

Izmantotie resursi: http://money.cnn.com/

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…