18. aprīlis, 2017

Slepkava nošauj vīrieti, nofilmē notikušo un video ievieto ”Facebook”

Ne visiem Lieldienas aizritēja pozitīvā gaisotnē. Amerikas Savienotajās Valstīs, kur lielai daļai iedzīvotāju savā īpašumā ir ierocis, noticis šaušalīgs atgadījums. Proti, kāds prātu zaudējis indivīds izdomāja nošaut nejaušu garāmgājēju, to filmējot un publicējot .

Upuris bijis 74 gadus vecs kungs Roberts Gudvins, kurš pastaigājies ar savu ģimeni. Pie viņa piegājis kāds svešinieks, izvilcis ieroci un Gudvinu nošāvis. Slepkava Stīvs Stefenss, iespējams, jau iepriekš ir nogalinājis 12-13 cilvēkus, taču joprojām ir uz brīvām kājām.

Stefensa konts tika dzēsts nepilnu pusstundu pēc publicēšanas, ņemot vērā, ka saņēma paziņojumus par krimināla satura publicēšanu. Pasaulē lielākais sociālais līdz šim saskāries arī ar citiem gadījumiem, kad cilvēki publicē, piemēram, pašnāvības.

pēdējā laikā uzsācis pastiprinātu cīņu šāda satura publicēšanu. Marka Cukerberga dibinātais likumsakarīgi materiālus tālāk nodevis policijai, lai palīdzētu sekmīgi likvidēt starp mierīgajiem iedzīvotājiem staigājošo slepkavu.

Izmantotie resursi: http://money.cnn.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda