23. marts, 2017

”Twitter” pusgada laikā likvidējis 377 tūkstošus ar terorismu saistītus kontus

Sociālo mediju platforma , rūpējoties par vispārējo drošību, bloķējusi virkni kontu, kuriem varētu būt saistība ar terorismu. , protams, cenšas uzlabot drošību sociālajā vidē, tādēļ tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, lai iznīcinātu aizdomīgus kontus.

paziņojis, ka kopš 2016. gada 1. jūlija līdz 2016. gada 31. decembrim likvidēti 376 890 lietotāju konti. Pārsvarā tie propagandējuši ar terorismu saistītu informāciju.

pašlaik veido mākslīgā intelekta papildrīku. Tas pats spēs atpazīt lietotājus ar ļauniem nolūkiem un uzreiz tos nobloķēs. Ņemot vērā mūsdienu milzīgo sociālo tīklu popularitāti, tie tiek izmantoti arī agresīvos nolūkos.

Piemēram, nesen tiešraidē kāds puišu bariņš seksuāli ietekmējis 15 gadus vecu meiteni, kura iepriekš bija pazudusi. Šādi gadījumi nav retums, kas sociālo tīklu uzturētājiem liek daudz vairāk domāt par drošības risinājumiem, lai pasargātu lietotājus.

Resursi: http://www.digitaltrends.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda