2. decembris, 2002

ASV tirdzniecības komisija deva zaļo gaismu “cieto disku darījumam”

Kā ziņoja aģentūra Routers. Šorīt tirdzniecības komisija deva zaļo gaismu un Hitachi cieto disku biznesu apvienošanai. Vēlāk ziņa tika apstiprināta arī IBM preses dienestā. jaunais nosaukums tagad būs: Hitachi Global Storage Technologies

Iepriekš jau bija saņemti pozitīvi apstiprinājumi no citu valstu antimonopola komisijām: Eiropas, Japānas Fair Trade Commission, Brazīlijas Conselho Administrativo de Defesa Economica un Taivānas Fair Trade Commission

pārstāvji darījumu gaitu komentēja: pagaidām nav zināms, kādā laika termiņā tiks nokārtotas visas formalitātes, bet pēc aptuvenām aplēsēm tas varētu ilgt līdz šā gada beigām.

Atgādināsim darījuma: jaunajā Hitachi Global Storage Technologies kompānijā Hitachi sākumā būs 70% kontroles pār servisa procesiem, līdz pēc trīs gadiem iegūs arī pilnu kontroli pār uzņēmumu. Faktiski pārdod savu cieto disku biznesu ar trīs gadu atkāpi. Apakšnodaļas ietilpst IBM globālajos pārstrukturizācijas plānos, kompānija ir nolēmusi fokusēties uz mikroekonomiku un pakalpojumu sniegšanu.

Pēc Hitachi kompānijas pārstāvju ziņām. Jaunais uzņēmums ir gatavs pilnībā reorganizēties un uz 2003. gada aprīli jau iegūt peļņu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda