17. novembris, 2016

Atrakciju parkā taps milzu astoņkāja ūdens slidkalniņš

Jaunajā tematiskajā izklaides parkā “Avārijas Brigāde”, kas atvērsies 2017. gada pavasarī, taps ūdens spēļu laukums 200 kvadrātmetru platībā. Tajā būs dažādas ūdens šaušanas, laistīšanas un spricēšanas iekārtas, kas būs interesantas dažāda vecuma bērniem. Laukuma vidū atradīsies milzu astoņkāja slidkalniņš.

taps ar Eiropas Savienības atbalstu un tā kopējās attiecināmās izmaksas ir 100 000 EUR, pēc tā sekmīgas īstenošanas 70 000 EUR no tām segs Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA).
neiebilst, ka spēlējoties tie sasmērējas vai to drēbes paliek slapjas, tas tikai vairo prieku par rotaļu un padara to interesantāku. Tieši tāpēc ar ūdeni ir perfekta nodarbe karstām vasaras dienām. Tā ne tikai atvēsina un sagādā milzum daudz prieka, bet arī uzlabo bērna motoriku un komunikācijas prasmes.
Tas cik patīkamas un noderīgas ir šādas rotaļas ar ūdeni, nav nekāds noslēpums, tomēr ne visiem ir piemājas dārziņš, kur bērniem šādu izklaidi nodrošināt. Pietrūkst drošas vietas, kur brīvā dabā kontrolētā vidē var spēlēties ar ūdeni. Tieši šī iemesla dēļ jau 90. gados Amerikā pilsētu parku teritorijās sāka izbūvēt ūdens spēļu laukumus (Spray Park). Spray park ir atpūtas laukums, kas paredzēta ūdens spēlēm ar maz vai vispār bez stāvoša ūdens. Šodien šādi laukumi ir populāri arī Eiropā, lielākoties tos būvē kopā ar ūdens un atrakciju parkiem, kā arī augstas klases viesnīcās. Tagad ar Eiropas Savienības atbalstu šāds ūdens spēļu laukums būs arī Latvijā!
Par izklaides parku “Avārijas Brigāde”
Jaunā tematiskā izklaides parka “Avārijas brigāde” atvēršana plānota jau 2017. gada pavasarī. Tas paredzēts ģimenēm ar bērniem līdz 14 gadu vecumam. Parka teritorija atrodas autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas.
Ģimene, atbraucot uz jauno parku, par vienu ieejas maksu, kas sākotnēji plānota apmēram 10 eiro no personas, visu dienu varēs pavadīt dažādās atrakcijās.
Parks piedāvās plašu izklaides klāstu. Jau pirmajā gadā būs iespējams apmeklēt „Avārijas brigādes” spēļu pilsētiņu, dinozauru taku, ūdens spēļu laukumu un leļļu taku. Parkā būs pieejama virvju trase un citas mazākas izklaides.
Parku attīstīs pa kārtām, pakāpeniski 5 gadu laikā katru gadu to papildinot ar jaunām un aizraujošam izklaidēm un atrakcijām. Pirmajā kārtā paredzēts ieguldīt nepilnu miljonu eiro.
Vairāk par topošo parku un aktuālajiem jaunumiem var uzzināt interneta vietnē www.abpark.lv, kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com/abparklv un www.draugiem.lv/abpark .
abpark

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda