Sākums Tehnoloģijas Deest D5 Kid Smartwatch Phone

Deest D5 Kid Smartwatch Phone

4 minūtes lasīšanai
20160204142053 90618

Šogad par bezvēsts pazudušajiem jau izsludināti 878 cilvēki, kas ir vairāk nekā iepriekšējos gados kopumā. Pirms gada bezvēsts gada laikā bija pazudušas par 148 cilvēkiem mazāk, bet aizpērn – par 177 cilvēkiem mazāk. Apmēram 30 – 40% no pazudušajiem vēlāk tiek atrasti miruši.  Mūsu paaudze ( 80tajos gados dzimušie) auga pavisam citā vidē un laikā. Tas bija pavisam mierīgs. Maz mašīnu. Nekādu mobīlo telefonu. Tagad laiks ir mainījies. Ir pieejami dažādi mobīlie telefoni, planšetes. Bet bērni ir un paliek bērni Tie mēdz uzskatīt telefonu tikai par izklaides iekārtu. Tos mēdz neuzlādēt. Atstāt mājās. Tādēļ mūsdienās ļoti nepieciešamas mantas ir šādi bērnu GPS izsekošanas pulksteņi. Citi tādus izmanto arī mājdzīvnieku “iezīmēšanai”. Konkrētais ķīnas brīnums ir pieejams divās krāsas -gaiši zils un rozā. Manās rokās nonāca zilās krāsas pārstāvji.

Sākumā par pozitīvo: Tam pēc apraksta ir ļoti daudz noderīgu fukciju

  1. gps izsekošana
  2. slepenā noklausīšanās
  3. virtuālais žogs
  4. vadība no aplikācijas
  5. sos zvans vecākiem
  6. atļautie zvanītāji
  7. vadība no aplikācijas
  8. modinātāji
  9. balss ziņojumi
  10. brīdinājums par pulksteņa noņemšanu.

No ārpuses pulkstenis šķiet pavisam parasts. Tam nav nekādu gudrā telefona funkciju. Laiks. Zona. Batereja. Iespēja piezvanīt saviem tuviniekiem, kas iekļauti telefongrāmatā. Par ūdens izturību un ilgu baterejas laiku varam aizmirst. Tas iztur aptuveni vienu darba dienu un vakarā ir atkal jālādē. It kā jau pietiek. Jautrība sākās jau pirmajā vakarā, kad es vieglprātīgi izspļāvu, ka pulkstenis ir ūdensdrošs, un gala lietotājs devās ar pulksteni uz rokas dušā. Iekārta izslēdzās un nebija piedarbināma līdz nākamajam rītam. Bet no rīta atkal viss bija labi. Varam jau mēģināt secināt, ka ūdensdrošība kaut kāda tomēr ir. Visinteresantākā ir pulksteņa pirmreizējā uzstādīšana, ieliekot sim karti ar interneta pieslēgumu vien nebūs pietiekami. Atbilde, kā dabūt iekārtu online slēpjās pamācības pēdējā labā zem biežāk lietotajiem jautājumiem, nevis pašā sākumā, kur tam vajadzētu būt. Es, kā jau latvietis, pamācību izlasīju tikai beigās… Izlasot FAQ izrādījās, ka jāsūta uz iekārtas telefona nr sms pw,123456,apn,internet# kur cipari 123456 ir rūpnīcas iestatītā parole, ko iesaku nomainīt, un internet ir mobīlā tīkla interneta piekļuves punkts.

gps-tracker-children-smart-watch-deest-d5-kid-smartwatch-phone-mtk6261-sos-voice-monitor-alarm-wristwatch

Pulksteņa sim kartes un lādētāja ligzdu sedz gumijas pārvalks. Nezinu gan, vai pēc ilgākas lietošanas tā gumija turēsies, bet šo jau pat premium ražotāji savos telefonos ir izgājuši cauri.

there_1png
ielogošanās logs aplikācijā. Katrai iekārtai ir savs ID, kas pielīmēts pie pulksteņa. To nedrīkst aizmirst.
Kā darbojas ielogošanās ar lietotājvārdu, tā arī neesmu sapratis

there2
Šis ir aplikācijas galvenais logs, kur var redzēt pulksteņa tekošo atrašanās vietu. Papildus pieejamas arī vēsturiskās atrašanās vietas, virtuālā žoga uzstādījum, iekārtas notikumu žurnāls. Iespēja tikt pie uzstādījumiem, balss ziņojumiem, brīdinājumiem un soļu skaitītājiem. Iekārtas notikumu žunāls saglabā visus notikumus, kas saistīti ar pulksteni. Vai ir mainīti kādi uzstādījumi, vai lietotājis ir bijis ārpus žoga, vai telefons ir bijis izslēgts, vai telefonam ir bijusi izlādējusies batereja. Jautri ir tas, ka varam uzlikt pulkstenim modinātājus no šīs aplikācijas pat nepainformējot pašu lietotāju. Arī apkārtējās vides noklausīšanās notiek izsaucot komandu, kas pulkstenim liek zvanīt uz aplikācijās norādīto telefona nr bez jebkādiem vizuāliem paziņojumiem pašā pulkstenī. Lielais brālis ?

there3

Šeit mēs redzam logu, kur var sekot lietotāja šī brīža aktivitātēm un atrašanās vietai. Aplikācija visu laiku mēra attālumu starp telefonu, kurā ir aplikācija, un pulksteni. Tiek rādīts arī kustības ātrums, kas ļauj saprast, vai lietotājs dodas kājām, vai brauc ar auto.
there4d

Balss paziņojumu logs, kurā mēs varam nosūtīt ziņu pulksteņa lietotājam, redzēt, vai lietotājs to ir noklausījies

en_badge_web_generic

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…