Sākums Portatīvie datori Acer 2016. gadā saņem septiņas Red Dot Award balvas kategorijā Produkta dizains

Acer 2016. gadā saņem septiņas Red Dot Award balvas kategorijā Produkta dizains

4 minūtes lasīšanai

Septiņi Acer produkti ir saņēmuši Red Dot Award balvu kategorijā Produkta dizains 2016: ultra-plānais Aspire S 13 klēpjdators, konvertējamais Aspire R 15 planšetdators ar 360 grādu daudzpusību, labākā parauga TravelMate P6 sērijas biznesa klases klēpjdatori, modulārais Revo Build mini dators, kompaktie Veriton N sērijas biznesa klases galda datori, ieliektais Acer XR342CK spēļu monitors un daudzfunkcionālais abTouchPhone skārienekrāna interneta galda tālrunis.
Prēmētos Acer produktus izvēlējās 41 neatkarīgā eksperta vērtētāju panelis no 5200 produktu pieteikumiem no 57 valstīm. Produktus izvēlējās, balstoties uz tādiem kritērijiem, kā inovācijas pakāpe, oficiālā kvalitāte, funkcionalitāte un ekoloģiskā piemērotība.
Acer_Red_Dot_Award_2016
Aspire S 13 ultra plānais klēpjdators
Aspire S 13 ir ideāli konstruēts, jaudīgs Windows 10 klēpjdators lietotājiem, kam no svara ir dizains. Šķautņainais, plānais korpuss satur šībrīža vislabāk vērtētos klēpjdatorus ar daudziem komponentiem, kas ideāli piemēroti gan darbam, gan arī atpūtai. Datoram ir nošķeltas dimanta raksta malas un skārienpaliktnis, ar Acer nanodrukas elementiem uz vāka un pirmklasīgu apdari. Aspire S 13 darbina 6. paaudzes Intel® Core™ procesori un līdz pat 8 GB LPDDR3 sistēmas atmiņa, dodot ne vien ātrāku veiktspēju un uzlabotu grafiku, bet arī mazāku enerģijas patēriņu.
Aspire R 15 konvertējamais planšetdators
Aspire R 15 planšetdatora metāla augšējam vākam ir otas triepienu stila reljefa apdare, bet apakšējās daļas vāks ir izgatavots no 40% stiklašķiedras un sudraba daļiņām, kas uzlabo stiprību, tajā pat laikā saglabājot plānu profilu. Aspire R 15, kurš var būt atvērts perfekti plakans 180 grādos, piemītošo 360 grādu daudzpusību papildina dimanta raksta malas, un ar Acer patentēto viegli slēdzošās eņģes konstrukciju konvertēšana klēpjdatora, planšetdatora, displeja vai telts režīmos vēl nekad nav bijusi tik eleganta.
TravelMate P6 sērijas biznesa klases klēpjdatori
Iegūstot Red Dot Award balvu jau trešo gadu pēc kārtas, TravelMate P6 sērijas datori ir Acer labākā parauga biznesa klases klēpjdatori, kas radīti tieši “ceļojošiem profesionāļiem”. Atjauninātās sērijas datoriem piemīt ultra-plāna un robusta konstrukcija ar oglekļa- un stiklašķiedras pastiprinājuma vākiem, klaviatūrām, kas pasargātas pret izlietiem šķidrumiem, kā arī biznesa klases uzticamība, tādējādi tie konstruēti tā, lai izturētu ceļojumu radīto stresu. TravelMate P6 sērijas datoriem, kas pieejami ar 14 un 15 collu ekrāniem, ir 6. paaudzes Intel Core procesori lielam ātrumam un veiktspējai, jaunākā 802.11ad gigabita Wi-Fi tehnoloģija no Qualcomm Atheros, kā arī vadu- un bezvadu dokstaciju iespējas absolūtai produktivitātei.
Revo Build mini dators
Revo Build ir mini dators, kuru ir viegli pielāgot un pārveidot, izmantojot moduļus, kas sniedz dažādas funkcijas, kā, piemēram, papildus atmiņa, skaļruņi un mikrofoni vai pat bezvadu uzlāde. Moduļu bloki precīzi savienojas ar magnētiskiem atsperu savienojumiem, kas padara datora salikšanu tik vieglu, kā spēlēšanos ar rotaļu klucīšiem. Šie bloki darbojas arī individuāli vai ar citiem datoriem. Revo Build mini dators ir ievietots miniatūrā viena litra tilpuma korpusā ar 125 x 125 mm virsmas laukumu, kas aizņem minimālu vietu un to iespējams novietot gandrīz jebkur.
Veriton N sērijas biznesa klases galda datori
Veriton N sērijas biznesa galda datori apvieno elastīgumu, drošību un pārvaldāmību kompaktā 1 litra formfaktorā. Tie ir paplašināmi ar moduļkonstrukciju, ar grafisko karti, optisko diskdzini un ievadizvades paplašinājumu iespējām. Ar kantainu profilu un melnu apdares krāsu Veriton N sērijas datori reprezentē stabilu un klasisku tēlu.
Acer XR342CK spēļu monitors
Acer XR342CK spēļu monitoram ir ieliekts 34 collu 21:9 malu attiecības ekrāns ar 1900R ieliekumu, un tas sniedz visaptverošus, perfekta attēla videoefektus. Tādas raksturīpašības kā 6 asu krāsu regulēšanas atbalsts un DTS® Sound skaņa pastiprina audio/vizuālo iespaidu, bet pielāgojams izgaismojums monitora apakšējā malā dod gaismas efektus, kas atbildīs attiecīgajam noskaņojumam. Statīvs regulē leņķi no -30 līdz +30 grādiem, ļaujot lietotājam pieregulēt monitoru vēlamajam skata leņķim.
abTouchPhone skārienekrāna interneta galda tālrunis
abTouchPhone ir daudzfunkcionāls multimēdiju interneta galda tālrunis ar Acer abPBX komunikāciju sistēmu. Tam ir minimālistiska plāna metāla konstrukcija ar pret-pirkstu-nospiedumu stikla skārienekrānu, un šis telefons atbalsta kā audio, tā arī video zvanus.
Par Red Dot Design Award balvu
Red Dot Award organizē Design Zentrum Nordrhein Westfalen Essenā, Vācijā. Ar vairāk nekā 17 000 produktu pieteikumiem tikai 2015. gadā vien, šis ir viens no lielākajiem konkursiem pasaulē. Tas bija tālajā 1955. gadā, kad kopā sanāca žūrija, lai noteiktu tā laika labākos produktu dizainus. Balvas vārdu un zīmolu radīja Red Dot prezidents, profesors Pīters Zeks (Peter Zec). Kopš tā laika “Red Dot” ir iekārojams, augsti cienīts starptautisks zīmogs, kas apzīmē izcila dizaina kvalitāti. Plašākai informācijai lūdzu apmeklējiet tīmekļa vietni www.red-dot.org.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…