25. maijs, 2016

Bite paziņo par balss sakaru plānu sadārdzinājumu

bite cita kompanija logoLV

Šodien mobilo sakaru operators Bite paziņoja par cenu paaugstināšanu saviem balss sakaru plāniem. Jaunās cenas stāsies spēkā no 1. jūlija un cenas kāpums būs 87 centu apmērā.

logo

Bite šīs izmaiņas pamato ar nepieciešamību uzlabot infrastruktūru, lai nodrošinātu augošo pieprasījumu pēc mobilajiem datiem. Bite ziņo, ka šobrīd 55 no 100 klientiem izmanto mobilo internetu un vidējais datu patēriņš mēnesī uz vienu lietotāju ir 1.8 gigabaiti, kas ir divas reizes vairāk kā 2015. gadā. Operators paredz, ka 2020. gadā viens mobilā interneta lietotājs mēnesī patērēs jau 9 gigabaitus datu.

Plašāka informāciju un atbildes uz lietotāju jautājumiem, atrodamas šeit.

Oficiālā no Bite:

Fokusējoties uz to, kas klientiem būs nepieciešams nākotnē, jāsāk strauji investēt jau tagad. Tādēļ Bite pārskata tarifu plānu piedāvājumu, vienojas ar Huawei par 5G izveidi, attīstīs unikālus pakalpojumus un ieguldīs klientu servisā.

Ja mēs mirkli padomājam par to, kā mainījušies mūsu mobilo telefonu lietošanas paradumi, redzam, ka it kā pavisam nesen mēdzām runāt vien pāris minūtes dienā. Un tas bija viss, kas mums bija nepieciešams. Taču šodien mēs gan ejam gulēt, gan ceļamies ar mobilo telefonu rokā. Mums ir nepieciešami sakari 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Mobilie sakari no ekstras ir kļuvuši par pamata nepieciešamību – gluži kā siltais ūdens vai elektrība,” saka Bite Latvija Freds Renčaks, “Paturot to prātā, mēs, kā mobilo sakaru nodrošinātājs, nedrīkstam apstāties. Mēs redzam, ka jau tagad 55 no 100 mūsu klientiem lieto mobilo internetu. Vidējais datu patēriņš mēnesī uz vienu šādu klientu ir 1,8GB. Ja salīdzinām šos – 2016.gada datus –  ar pērno gadu, šis apjoms ir dubultojies. Un, raugoties nākotnē, prognozes šim pieaugumam ir vēl straujākas – 2020.gadā vienam lietotājam būs nepieciešami jau 9GB mobilā interneta mēnesī. Tas ir milzu pieaugums! Jā, mēs esam uzbūvējuši patiešām ātru un modernu 4G tīklu, ko atzinīgi novērtējuši gan starptautiski eksperti un testējuši  Latvijas tehnoloģiju pazinēji. Jā, mēs arī turpināsim to paplašināt, ne tikai padarot to pieejamu arvien vairāk lietotājiem, bet arī uzlabojot ātrumu un kapacitāti. Tomēr mēs darām vēl vairāk.”

Lai jau tagad sagatavotos augošajām klientu vajadzībām, Bite sava tīkla attīstībā līdz 2020.gadam plāno ieguldīt 45 miljonus EUR (Tuvāko divu gadu laikā – 20 miljonus EUR). Tāpat, lai nodrošinātu klientus ar jaunākajām tehnoloģijām, ir panākta vienošanās ar vadošo tīkla tehnoloģiju izstrādātāju Huawei par sadarbību 5G izveidē.

Mēs nepārtraukti strādājam, lai klientiem nodrošinātu vēl un vēl vairāk. Ne tikai lieliska tīkla un tarifu plānu ziņā, bet arī rodot papildus pievienoto vērtību. Piemēram, gandrīz 300 000 klientu ir izvēlējušies mūsu drošības pakalpojumus – Datumēru un izmaksu kontroli. Katru mēnesi mēs dodam klientiem 30TB bezmaksas interneta iecienītākajām aplikācijām. Šī ir vēl viena joma, uz kuru mēs fokusējamies – aizvien jauni piedāvājumi, kas dod papildu vērtību un labumu klientiem,” Renčaks turpina.

Lai to sasniegtu, Bite sāk investēt jau tagad, tādēļ pārskata tarifu plānu cenas, pievienojot 0,87EUR to ikmēneša maksai. Šīs izmaiņas saglabās Biti kā lielisku izvēli Latvijas telekomunikāciju tirgū, ja svarīgi ir abi – gan cena, gan kvalitāte, kā arī palīdzēs sniegt aizvien vairāk jaunu un unikālu produktu jau tuvākajā laikā. Pirmie jaunumi gaidāmi pavisam drīz – jau šajā rudenī.

Ikvienam Bites klientam ir nosūtīta vēstule, kurā atrodama papildu par šīm izmaiņām. Tāpat, jautājumu gadījumā ikviens tiek aicināts zvanīt uz informācijas tālruni 1601, rakstīt e-pastu uz [email protected], vai arī uzdot savu jautājumu Bites sociālo tīklu kontos.

Bitei ļoti nepatīk veikt izmaiņas, kas var apbēdināt klientus, tādēļ, lai atbildētu uz klientu jautājumiem, Bite Latvija Freds Renčaks aicina ikvienu Bites klientu uz tikšanos klātienē 31.maijā, kā arī intereses gadījumā rakstīt savu jautājumu viņam e-pastā uz Rencaks.Freds@bite.lv

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for as
as - 25. maijs, 2016

Kur kā notiks tikšanās ar Fredu? Gribētos to skatu redzēt, kā Bite to iedomājas, velams tiešraidē, jo pats neiešu, neesmu klients!:D

  Avatar for LoL
  LoL - 25. maijs, 2016

  Runā , ka LMT straumē varēs skatīties. 🙂

   Avatar for as
   as - 26. maijs, 2016

   Labs!

  Avatar for as
  as - 7. jūnijs, 2016

  Neviens žurnālists nebija uz tikšanos ar Fredu??? Kur atreferējums?

  Avatar for as
  as - 7. jūnijs, 2016

  Visi piemāvās un grupveidā apvēma Fredu. Vēlāk, kāds izspārdīja tur novietoto bišu stropu. Daudzi žurnālisti mira. Tie, kas izdzīvoja, nespēj valdīt asaras un runāt par to.

Avatar for Ledgrauzis
Ledgrauzis - 25. maijs, 2016

“I am altering the deal, pray I don’t alter it any further.”

  Avatar for geek
  geek - 28. maijs, 2016

  …keep dreaming dude. 😉

Avatar for eerks
eerks - 25. maijs, 2016

Laikam arī te Ušakovs ielīdis.

  Avatar for RD
  RD - 26. maijs, 2016

  USAkovs pa 775eur arī ne vien tur tev ielīdīs…

Avatar for klients7665904
klients7665904 - 26. maijs, 2016

Atsutijat 2 vestules viena slikti run a krieviski otra latviski un man personigi maKSU PACELAT UZ 20% BET ES NEKADUS UZLABOJUMUS NESANEMSU JO MAN INTERNETS NAV и огулом поднимать тариф чтитаю безобразием если не хуже я остаюсь в бите толь ко без увкличения тарифа я пенсионер жду ответа на коментарий

Avatar for iDmore
iDmore - 29. maijs, 2016

Dīvains solis no Bites.. Jebkurā gadījumā, paši sev vien iegriezīs, jo vairums vienkārši pāries pie jebkura no konkurentiem.. Saprotu, ka 0.80e nav liela naudas summa, bet procentuāli pieaugums ir diezgan liels.. Vēl pie fakta, ja lieto 3G un internets vispār ir noslēgts..

Avatar for .
. - 1. jūnijs, 2016

Interesanti, ka taisni naakamajaa dienaa zvaniija TELE 2 un piedaavaja nesliktu deal…bet nu man bite patiik deelj bezmaksas appiem ko piedaavaa, tapeec tas pielikums tik traks nav…

  Avatar for BANGBANGBANG
  BANGBANGBANG - 12. jūnijs, 2016

  HAH,dude tev vēl 2eiro pieliks par aplikāciju lietošanu un tas nav minēts vēstulē 🙂

Avatar for Android1
Android1 - 3. jūnijs, 2016

Nu ko te cepties kaut kādu kapeiku dēļ. Vai, vai gadā pazaudē 10,44 eiras. Pa šo summu praktiski vispār nekas nesanāk un ļoti apšaubu, ka vairums kaut kur tagad pāries šāda sīkuma dēļ.

Avatar for Kristaps
Kristaps - 7. jūnijs, 2016

Ujj.. Mele2 jau sālsmaize. Man ar nākamajā dienā zvanīja(sen nebij zvanījuši) It kā pasaules gals sākas
Viss sākas tā:
– JŪS ZINĀT BITE PACEĻ TARIFU!!!!!!
– Un?
– MĒS JUMS PIEDĀVĀJAM TIKAI TAGAD VIENREIZĒJU AKCIJU ‘ZELTS1.5GB’ par 7.99/mēn ar līgumu tikai uz 24mēn
Un tad turpinās:
– Bet tas beigās sanāk dargāk jo tagad maksāju 11.80 ar 3gb datiem + neierobežots nets daudzām aplikācijām…
– Uzgaidiet…… Mēs jums pa to pašu cenu varam piedavāt 2gb datus klāt.
– Paldies man nevajag!
– BET ZINIET KA BITĒ MAKSĀSIET DĀRGĀK?
– Jā zinu, par veseliem 80c… un? tur pat lēta kafijas krūze nesanāk…
– Bet mēs neesam kā tā citādā kompānija un garantējam ka pie mums netiks celti tarifi!
– Jūs man neinteresējiet jo jums ir slikta sakaru kvalitāte(zvani dropojas, sms neaiziet) un jūs esiet šakāļu kompānija kura māk nošpikot pakalpojumus no citiem piedāvājot par pāris centiem lētak tādējādi iekrīt tikai kaut kādi pensionāri vai krievi kuri joprojām iestrēgusi 90tajos ar savām priekšapmaksas zelta ribkām.
– Nezinam nevienu jūsu minēto atgadījumu, pēc …. datiem esam līderos starp konkurentiem kvalitātes ziņā.
……
(tālāk neturpināšu)
Vopš Mele2 jau nākamajā dienā uzrakstījis tizlu operatoru skriptu, ka skat! viņi slikti viņi pieliek 80c klāt,brīdinot par to 2mēn iepriekš… NĀC PIE MUMS!!!!

Hmm.. vai iet pie Mele2 vai maksāt 2x par identiskiem LMT pakalpojumiem? Es laikam palikšu pie bites, arī pēc 80c sadārdzinājuma!

Avatar for as
as - 8. jūnijs, 2016

Pakalpojumu sniedzējs nav sieva, tāpēc maini kaut katru dienu. Vecajiem klientiem bonusus nedod neviens, par jaunajiem rūpējas tik pirmo gadu. Pēc tam tu skaities atkal vecais klients un par tevi aizmirst.

  Avatar for Oto
  Oto - 5. jūlijs, 2016

  Vot ar šo LMT iešāva sev kājā, jo iepriekš bija viņiem klientu lojalitātes programma, ko paši sačakarēja dodot jaunajiem klientiem lielākas priekšrocības, kā esošajiem.

Avatar for opā
opā - 9. jūnijs, 2016

kurš te teica ka T2 necelšot tarifus? no nākošā mēneša jau būs kāt

  Avatar for Njirdzeejs
  Njirdzeejs - 6. jūlijs, 2016

  Kur ir tas klāt? Nekā klāt T2 nav 😀 Apkakājies?

Komentāri ir slēgti

lvLatviešu valoda