26. maijs, 2016

Netflix testē virtuālo “nomas veikalu”

Fiziska filmu iznomāšana ir jau izmirusi, jo mūsdienu ļauj patērētājam tūlītēju piekļuvi produktam, pat neizejot no mājas. Interesanti, ka, neskatoties uz to, ka filmu lielākai daļai cilvēku jau ir pierasta lieta, pazīstamā kompānija Netflix ir uz visai nostaļģiska viļņa, atceroties vecos laikus ar filmu nomām, un nolēma ieviest filmu nomas veikalu no jauna – virtuālā formātā.

Netflix dizaineri ir izveidojuši tā saucamo Virtual Reality istabu, kur lietotāji var staigāt apkārt un izvēlēties sev tīkamāko TV šovu vai filmu. Zonā, kas saukta par Netflix Zone, pazīstamās filmu kategorijas ir iedomātas kā dažādu plauktu statīvi, iekļaujot plauktu personīgiem ieteikumiem.

Šī nav pirmā reize, kad Netflix ir ieviesis virtuālo realitāti. Pagājušā gada septembrī tika atklāta Rift virtuālā viesistaba. Šī aplikācija ļāva skatīties 720p izšķirtspējas video. Diemžēl vēl nav informācijas par to, kādu filmu kvalitāti piedāvās jaunais Netflix Zone.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda