Sākums Tehnoloģijas BIT tehnoloģiju ceturtdiena piektdienā

BIT tehnoloģiju ceturtdiena piektdienā

2 minūtes lasīšanai
BIT 20 04 18 bilde

 

Kas jauns IT risinājumu pasaulē? Ko stāsta un prezentē pasaules lielākie datortehnikas un programmatūras ražotāji? Kādi risinājumi palīdzēs Jums strukturizēt datus atbilstoši GDPR prasībām? Apmeklējiet BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākumu un iegūstiet aktuālu informāciju no nozares ekspertiem par to kā nodrošināt GDPR pamata IT procesu un personas datu drošības atbilstību un pārvaldīt nestrukturētos datus ar ātru un efektīvu pārvaldības rīku.

Lai varētu pārvaldīt un pienācīgi aizsargāt fizisko personu datus, sākotnēji nepieciešams saprast, kur un ar kādu mērķi šie dati tiek glabāti. E-pasti, dokumenti un sarakstes ir nestrukturētie dati, kas vidēji veido ap 80% no kopējā organizācijas datu apjoma. Šajos informāciju avotos noteikti slēpjas fizisko personu dati. Prezentācija par IBM piedāvāto risinājumu sniegs Jums izpratni un zināšanas:

 • Kā ērti pārvaldīt un apstrādāt nestrukturētos datus;
 • Kā sakārtot un atbrīvoties no datiem, kuriem nav biznesa vērtības, bet tos līdz šim nav bijis iespējams ērti identificēt un apstrādāt.

Kopumā pasākumā tiks piedāvātas 3 prezentāciju zāles ar vairāk kā 15 dažādiem IT nozarē aktuāliem prezentāciju tematiem, kurus piedāvā tādi ražotāji kā HP Inc., HPE, IBM, Fujitsu, VMware, WatchGuard, Zabbix un citi. Sev saistošas tēmas atradīs ikviens IT vadītājs un infrastruktūras speciālists.

Pasākuma demo zonā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt ražotāju stendus un apskatīt jaunāko datortehniku. Ikviens dalībnieks varēs izmēģināt HP Z VR Backpack PC – datoru, kas ir ērti pārnēsājams mugursomā un ļauj demonstrēt produktus vai apmācīt darbiniekus jebkurā telpā ar virtuālās realitātes palīdzību.

BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākums šoreiz norisināsies piektdienā, 20. aprīlī. Visi interesenti aicināti pieteikties pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Pēc anketas aizpildīšanas Jums tiks nosūtīts pasākuma ielūgums.

SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” (BIT) ir kompānija ar 26 gadu pieredzi IT infrastruktūras ieviešanā un apkalpošanā. “Tehnoloģiju ceturtdiena” ir ikgadējs BIT klientu pasākums, kas paredzēts uzņēmuma klientiem, bet apmeklēt pasākuma prezentācijas un iepazīties ar tehnoloģiju jaunumiem ir aicināts ikviens interesents.

 • Kas? BIT Tehnoloģiju ceturtdiena
 • Kad? Piektdien, 20. aprīlī
 • Kur? Tallink hotel Riga, Elizabetes iela 24

 

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas

2 komentārs

 1. Avatar for Andrejs

  Andrejs

  22. aprīlis, 2018 at 20:18

  apraksts būs?

 2. Avatar photo

  Janis

  23. aprīlis, 2018 at 09:29

  lai bišķi nosēžas iespaidi un tad ir plānā…

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…