18. aprīlis, 2018

BIT tehnoloģiju ceturtdiena piektdienā

BIT 20 04 18 bilde

 

Kas jauns IT risinājumu pasaulē? Ko stāsta un prezentē pasaules lielākie datortehnikas un programmatūras ražotāji? Kādi risinājumi palīdzēs Jums strukturizēt datus atbilstoši GDPR prasībām? Apmeklējiet BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākumu un iegūstiet aktuālu informāciju no nozares ekspertiem par to kā nodrošināt GDPR pamata IT procesu un personas datu drošības atbilstību un pārvaldīt nestrukturētos datus ar ātru un efektīvu pārvaldības rīku.

Lai varētu pārvaldīt un pienācīgi aizsargāt fizisko personu datus, sākotnēji nepieciešams saprast, kur un ar kādu mērķi šie dati tiek glabāti. E-pasti, dokumenti un sarakstes ir nestrukturētie dati, kas vidēji veido ap 80% no kopējā organizācijas datu apjoma. Šajos informāciju avotos noteikti slēpjas fizisko personu dati. Prezentācija par IBM piedāvāto risinājumu sniegs Jums izpratni un zināšanas:

 • Kā ērti pārvaldīt un apstrādāt nestrukturētos datus;
 • Kā sakārtot un atbrīvoties no datiem, kuriem nav biznesa vērtības, bet tos līdz šim nav bijis iespējams ērti identificēt un apstrādāt.

Kopumā pasākumā tiks piedāvātas 3 prezentāciju zāles ar vairāk kā 15 dažādiem IT nozarē aktuāliem prezentāciju tematiem, kurus piedāvā tādi ražotāji kā HP Inc., HPE, IBM, Fujitsu, VMware, WatchGuard, Zabbix un citi. Sev saistošas tēmas atradīs ikviens IT vadītājs un infrastruktūras speciālists.

Pasākuma demo zonā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt ražotāju stendus un apskatīt jaunāko datortehniku. Ikviens dalībnieks varēs izmēģināt HP Z VR Backpack PC – datoru, kas ir ērti pārnēsājams mugursomā un ļauj demonstrēt produktus vai apmācīt darbiniekus jebkurā telpā ar virtuālās realitātes palīdzību.

BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākums šoreiz norisināsies piektdienā, 20. aprīlī. Visi interesenti aicināti pieteikties pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Pēc anketas aizpildīšanas Jums tiks nosūtīts pasākuma ielūgums.

SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” (BIT) ir kompānija ar 26 gadu pieredzi IT infrastruktūras ieviešanā un apkalpošanā. “Tehnoloģiju ceturtdiena” ir ikgadējs BIT klientu pasākums, kas paredzēts uzņēmuma klientiem, bet apmeklēt pasākuma prezentācijas un iepazīties ar tehnoloģiju jaunumiem ir aicināts ikviens interesents.

 • Kas? BIT Tehnoloģiju ceturtdiena
 • Kad? Piektdien, 20. aprīlī
 • Kur? Tallink hotel Riga, Elizabetes iela 24

 

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Andrejs
Andrejs - 22. aprīlis, 2018 Atbildēt

apraksts būs?

Avatar for Janis
Jānis Alksnis - 23. aprīlis, 2018 Atbildēt

lai bišķi nosēžas iespaidi un tad ir plānā…

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda