21. februāris, 2017

Divi jauni AOC AGON spēļu monitori ar nemanāmo malu dizainu un 1800 mm liekumu

Monitoru nozarē plaši atzītais ražotājs AOC papildina savu augstākās kvalitātes AGON spēļu monitoru sēriju ar diviem jauniem ieliekto monitoru modeļiem — 31,5 collu AG322QCX modeli ar QHD izšķirtspēju un 27 collu AG272FCX modeli ar Full HD izšķirtspēju. Abiem monitoriem ir ļoti mazs liekuma rādiuss (1800 mm), kas nodrošina izteiktāku klātbūtnes sajūtu.  Monitora gandrīz neredzamās augšpuses un sānu malas — trīs nemanāmo malu dizains — ļauj spēlētājiem vēl vairāk koncentrēties uz spēlē notiekošo. Augstā 144 Hz atsvaidzināšanas intensitāte un AMD FreeSync tehnoloģija nodrošina netraucētu spēlēšanu bez attēla raustīšanās, pārrāvumiem un kustību izplūšanas. Papildus abos monitoros ir pieejamas visas labākās AGON ieliekto monitoru klāsta iespējas, tostarp dažādi spēļu režīmi un iestatījumi (kurus var ērti pielāgot ar komplektācijā iekļauto QuickSwitch papildtastatūru), austiņu turētājs, rokturis, ergonomikas regulēšanas opcijas un pielāgojams LED apgaismojums.
AG322QCX_FTR
Netraucēta pievēršanās spēlei, ko sekmē trīs nemanāmo malu dizains
Netraucēta koncentrēšanās un klātbūtnes sajūta
Abi jaunie 16:9 proporcijas modeļi dažādo AOC AGON ieliekto monitoru klāstu ar diviem jauniem izmēriem. AOC AGON modelis AG322QCX piedāvā 31,5 collas (80 cm) lielu VA paneli ar QHD (2560 x 1440 pikseļu) izšķirtspēju, kas nodrošina neticami asu grafiku. Modelim AG272FCX savukārt ir kompaktāks 27 collu (68,6 cm) VA ekrāns ar Full HD (1920 x 1080 pikseļu) izšķirtspēju. Abiem monitoriem ir līdz šim izteiktākais liekums AGON modeļu klāstā — tā rādiuss sasniedz 1800 mm. Tas nodrošina ļoti reālistisku klātbūtnes sajūtu spēlē, uzlabojot perspektīvas uztveri un novēršot attēla kropļojumu. Īpaši plānās augšpuses, kreisās un labās puses malas ir gandrīz nemanāmas un ļauj spēlētājiem pilnīgi nodoties notikumiem.
Nepārspējama veiktspēja sāncensības spēlēs
Gan AG322QCX, gan AG272FCX monitoriem ir augsta atsvaidzināšanas intensitāte (144 Hz), kas novērš kustības izplūšanu un ļauj spēļu pasaulēm atdzīvoties plūstošā un asā grafikā visā laikā, tostarp arī dinamiskās ainās. Abos monitoros pieejamais AMD FreeSync atbalsts, kas samazina attēla raustīšanos, pārrāvumus un ievades aiztures, nodrošina nevainojamu attēlu un labāku atbildes spēju. Spēlētāji, kas monitorā vēlas redzēt uzlabotu atbildes spēju, novērtēs AOC ievades samazinātās aiztures (Low Input Lag) režīma priekšrocības, kas pārspēj vairākuma citu monitoru iekšējās video apstrādes iespējas. Šajā režīmā spēlētāju ievadītās komandas ekrānā tiek izpildītas nekavējoties, kas spraigās sāncensību spēlēs sniedz priekšrocības. AOC ēnu pārvaldības (Shadow Control) funkcija rada labvēlīgākus apstākļus spēlēs, kurās ir ļoti tumšas attēla daļas. Šī funkcija apgaismo pārlieku tumšās daļas attēlā un aptumšo gaišās daļas, neietekmējot attēlu citās ekrāna daļās.
Bild 2

Ātra iestatījumu maiņa, izmantojot AOC ”QuickSwitch” kontrolieri

 
Visaptveroša dažādība un komforts
Spēļu režīmus un citus iestatījumus var ērti pārslēgt, izmantojot komplektācijā iekļauto AOC QuickSwitch papildtastatūru. Tā vietā, lai navigētu starp izvēlnēm, izmantojot monitora standarta pogas, spēlētāji var pielāgot attēlojuma iestatījumus atbilstīgi konkrētajai spēlei, izmantojot pirmās personas (FPS), sacensību, reāllaika stratēģijas (RTS) un pielāgojamo spēļu režīmu priekšiestatījumus.
Lai ilgstošu spēlēšanu padarītu ērtāku, abi jaunie monitori saudzē spēlētāju acis — šādu iespēju sniedz AOC mirgoņas likvidēšanas tehnoloģija, kas pasargā acis no noguruma, un AOC samazinātas intensitātes zilās gaismas (Low Blue Light) režīms, kas novērš potenciālus, kaitīgās zilās gaismas izraisītus redzes bojājumus, kuri var rasties ilgā laika posmā. Lai sekmētu veselībai labvēlīgas pozas ieņemšanu, AOC statīva Ergo Base augstumu, slīpumu un pavērsuma leņķi var pielāgot. Pārnēsāšanai paredzētais rokturis ļauj spēlētājiem ērtākā veidā nogādāt AGON monitoru vietā, kur norisināsies spēlēšana. Uz noliecamā austiņu turētāja var droši novietot atpūtas brīžos. Plašās savienojumu iespējas — HDMI, DisplayPort, VGA un USB 3.0 — ļauj AG322QCX un AG272FCX monitoriem pievienot ar dažādus ievades avotus un ierīces.
Elegants un unikāls stils
Askētisko trīs nemanāmo malu dizainu var papildināt ar abos jaunajos AGON modeļos iebūvēto LED apgaismojumu monitora aizmugurē un apakšējā malā. Apgaismojumam var iestatīt trīs krāsas (sarkanu, zaļu, zilu), kā arī trīs dažādus spilgtuma līmeņus, ļaujot monitora izskatu pielāgot katra spēlētāja vai tiešsaistes sporta komandas individuālajai gaumei un preferencēm.
AOC AGON AG322QCX un AOC AGON AG272FCX modeļi būs pieejami 2017. gada maijā. Ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena attiecīgi katram monitoram ir 599 € un 449 €.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda