3. maijs, 2016

Google oficiālajā Android tastatūras aplikācija iekļauta iespēja mainīt klaviatūras izmēru

Jau vairākus gadus savās ierīcēs izmantoju Swiftkey aplikāciju. Bez vārdu labošanas un uzminēšanas, esmu iecienījis iespēju mainīt tastatūras izmērus, kas krietni atvieglo rakstīšanu.
google-keyboard-update-640x387
Līdz ar jaunāko versiju, līdzīga funkcija iekļauta oficiālajā Google klaviatūrā. augstumu iespējams mainīt piecos dažādos līmeņos, kas noteikti noderēs tiem, kam standarta tastatūras izmēri šķiet par mazu.
Tāpat pēdējā jauninājumā iekļautas arī citas funkcijas, kā piemēram vienas rokas režīms, kā arī automātiska ciparu taustiņu rindas attēlošana, aizpildot laukus, kuros jāievada parole.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for eerks
eerks - 4. maijs, 2016

Tas jau tā kā labi, bet varbūt būtu labāk spējuši varēt aizvākt visus nevajadzīgos rumāņu, grieķu un sazin vēl kādu valodu burtus, kad ir nepieciešama tikai garumzīme un uzslēgta latviešu ievades valoda? Jāstrīpo pāri visam ekrānam, lai aizbīdītu līdz garumzīmei. Cyanogen’s jau pirmsākumos ar to ticis galā.

Avatar for swype
swype - 5. maijs, 2016

nelietoju iebūvēto klavieri un man nav problēmu

Avatar for kaaja
kaaja - 5. maijs, 2016

nezinu, kas vēl ērtāk var būt par swiftkey!

lvLatviešu valoda