20. marts, 2014

Intel paziņo par jaudīgo Core i7 Extreme versiju un nākamās paaudzes procesoriem

Intel pašlaik aktuālajā GDC (Game Developers Conference), kas norisinās Sanfrancisko, ir prezentējis ceturtās paaudzes Core i7 sērijas jaudīgo pārstāvi – Extreme Edition. Tāpat kompānija pavēstījusi arī pāris detaļas par nākamās paaudzes procesoriem. 

Extreme Edition Core i7 (Haswell sērija) ir pirmais stacionārajiem datoriem paredzētais kompānijas procesors, kas var lepoties ar 8 kodoliem (16 threads).  Jāatzīmē, ka Intel ir atbloķējis procesora kodolus, nodrošinot entuziastiem iespēju paspēlēties ar procesora jaudu.

Savukārt Intel piektās paaudzes slēpsies zem segvārda “Broadwell” un tie tiks veidoti izmantojot 14 nm tehnoloģiju. Procesori atbalstīs DDR4 operatīvās standartu un Iris Pro grafiku. Intel norāda, ka pirmie šīs paaudzes pārdošanā nonāks īsi pēc Core i7 Extreme Edition debijas tirgū, kas varētu notikt šā gada vidū.

Intel_395

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda