20. marts, 2014

Intel paziņo par jaudīgo Core i7 Extreme versiju un nākamās paaudzes procesoriem

pašlaik aktuālajā GDC (Game Developers Conference), kas norisinās Sanfrancisko, ir prezentējis ceturtās paaudzes Core i7 sērijas jaudīgo pārstāvi – Extreme Edition. Tāpat kompānija pavēstījusi arī pāris detaļas par nākamās paaudzes procesoriem. 

Extreme Edition Core i7 (Haswell sērija) ir pirmais mājas stacionārajiem datoriem paredzētais kompānijas procesors, kas var lepoties ar 8 kodoliem (16 threads).  Jāatzīmē, ka Intel ir atbloķējis procesora kodolus, nodrošinot entuziastiem iespēju paspēlēties ar procesora jaudu.

Savukārt Intel piektās paaudzes procesori slēpsies zem segvārda “Broadwell” un tie tiks veidoti izmantojot 14 nm tehnoloģiju. Procesori atbalstīs DDR4 operatīvās atmiņas standartu un Iris Pro grafiku. Intel norāda, ka pirmie šīs paaudzes procesori pārdošanā nonāks īsi pēc Core i7 Extreme Edition debijas tirgū, kas varētu notikt šā gada ū.

Intel_395

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.