26. aprīlis, 2017

Jaunos digitālo mediju ekspertus aicina pieteikties Young Lions 2017 nacionālajai atlasei

Ir sākusies pieteikšanās prestižā jauno komunikācijas nozares profesionāļu konkursa “The Young Lions” nacionālajai atlasei, ko organizē pašmāju augsto tehnoloģiju uzņēmums SIA INBOKSS. Šogad radošie talanti varēs pārbaudīt savas spējas digitālo mediju kampaņas organizēšanā, kā to paredz šā gada kategorija “Cyber Competition”.
Young Lions ir daļa no starptautiskā radošuma festivāla Cannes Lions jeb Kannu Lauvas. Tradicionāli pavasarī norisinās Young Lions nacionālā atlase, kas tiek organizēta kā starptautiskā konkursa simulācija. Uzvarētāji iegūst apmaksātu ceļazīmi uz prestižo festivālu Francijā, kur šā gada jūnijā pārstāvēs Latviju spraigā konkurencē ar spožajiem prātiem no teju visas pasaules. Šogad atlases konkurss notiks no 2. līdz 3. maijam, augstskolas RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 telpās.
“Neapšaubāmi ir iestājies digitālais laikmets, un mēs kā pašmāju digitālo mediju uzņēmums uzskatām par savu pienākumu sekmēt reklāmas kvalitāti un efektivitāti. Īpaši būtiski mums ir sniegt iespēju smelties idejas un uzplaukt jaunajiem pašmāju radošajiem talantiem,” skaidro SIA INBOKSS valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.
Konkursam var pieteikties jaunie un radošie prāti (divi cilvēki vienā komandā), kas darbojas tādās nozarēs kā komunikācija, reklāma un digitālais mārketings, tostarp arī ārštata darbinieki. Dalībniekiem jābūt vecumā līdz 30 gadiem (dzimušiem pēc 1986. gada 25. jūnija) un jāpārvalda angļu valoda.
Potenciālajiem Young Lions nacionālās atlases dalībniekiem jābūt gataviem 24 stundu klātienes konkursam, kurā jāīsteno no organizatoriem saņemtais darba uzdevums jeb brīfs. Šogad uzdevumu sarūpēs pats organizators un oficiālais Kannu Lauvu pārstāvis Latvijā jau ceturto gadu – SIA INBOKSS. Tā atrisināšanai būs jāizmanto digitālo mediju platforma.
Diennakts laikā tapušos darbus vērtēs profesionāla žūrija, ko veidos radošās nozares eksperti no vairākiem lieliem Latvijas uzņēmumiem. Detalizētāk ar žūriju konkursantus iepazīstinās oficiālajā Cannes Lions Latvia “Facebook” lapā (https://www.facebook.com/canneslionslatvia/), kur atrodama arī papildu informācija par konkursu.
Pieteikties Young Lions nacionālajai atlasei var līdz šā gada 28. aprīlim, nosūtot komandas dalībnieku CV uz e-pastu [email protected].
Šogad pirmoreiz INBOKSS sadarbībā ar augstskolu RISEBA rīkoja konkursu, kura ietvaros viens RISEBA augstskolas students ieguva iespēju bez maksas piedalīties Roger Hatchuel Academy piecu dienu apmācību kursā angļu valodā. Šis kurss notiks šā gada jūnijā Kannu festivāla ietvaros.
SIA INBOKSS ir Young Lions nacionālās atlases ģenerālsponsors un šogad kā sponsors konkursu atbalsta arī nebanku kreditētājs Bino.lv. Lidojumu uz Kannām uzvarētājiem nodrošinās Pins.lv. Konkursa organizatori segs arī labākās pašmāju komandas naktsmītnes un reģistrācijas izdevumus starptautiskajam Young Lions konkursam.
Pērn Francijā valsti kategorijā Young Lions FILM pārstāvēja jaunie reklāmisti Rihards Gēcis un Ritvars Bluka.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda