10. aprīlis, 2017

Kas slēpjas aiz elpu aizraujošās tīģera ainas ”The Walking Dead” 7. sezonas noslēgumā?

Pirms divām nedēļām noslēdzās viena no pasaulē populārākā un skatītākā seriāla “The Walking Dead” septītā sezona. Apokaliptiskā seriāla veidotāji AMC parādījuši, kā tapa dramatiskā 16. sērija, konkrēti demonstrējot aizkadrus vienā epizodē.

Septītās sezonas laikā seriālā parādījās jauni personāži, tajā skaitā tīģeris, kas piederēja karalim Ezekiēlam un, protams, nebija īsts, bet gan teicami izveidota datorgrafika. Viltus tīģeris savas prasmes pilnā krāšņumā nodemonstrēja īstajā laikā un vietā.

The Walking Dead is a whole lot funnier when you find out how tiger Shiva is made

Seriāla galvenais varonis Riks Graimss un viņa grupa cieta neveiksmi, mēģinot uzsākt karu ar asinskāru izdzīvotāju grupu, kas viņus pakļauj. “Izdzīvotāju” vadonis Nīgans par šādu gājienu grasījās nogalināt viņa dēlu Karlu, taču pēkšņi fonā parādījās tīģeris. Tas sagrāba vienu no ”sliktajiem” zēniem un to nežēlīgi saplosīja.

Patiesībā šī epizode izskatījās šādi..

walking dead tiger without visual effects

Papildus tīģera datorgrafikai tika izmantots cilvēks, kurš tērpies zilā kostīmā. Kaskadieris Skots Hanters imitēja tīģera lēcienu virsū citam kaskadierim. Triku koordinators Montijs Saimonss atklāja, ka imitēt tīģera lēcienu nebija vienkāršs uzdevums, taču tas veiksmīgi izdevās.

Hanteru par tīģeri pārvērta vizuālās grafikas studija Rhythm and Hues, kas vizuālos efektus veido citam grāvējam ”Game of Thrones”.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda