Sākums IT sasniegumi, bizness Kaspersky Lab atver pētniecības un izstrādes biroju Īrijā, lai pilnveidotu piedāvājumu lielajiem uzņēmumiem

Kaspersky Lab atver pētniecības un izstrādes biroju Īrijā, lai pilnveidotu piedāvājumu lielajiem uzņēmumiem

3 minūtes lasīšanai

Starptautiskais kiberdrošības Kaspersky Lab ir paziņojis par sava pirmā Eiropas pētniecības un izstrādes centra atvēršanu Dublinā, Īrijā. Atrašanās vieta ir izvēlēta, ņemot vērā Dublinas augošo Eiropas galvenā tehnoloģiju centra reputāciju, kas nodrošina piekļuvi augsti kvalificētu talantu fondam un spēcīgam inovatīvo tehnoloģiju uzņēmumu tīklam.
Ar sākotnējo ieguldījumu gandrīz 5 milj. USD apmērā Kaspersky Lab plāno nākamajos trijos gados Dublinā izveidot 50 jaunas darbvietas.
Jaunais birojs galveno uzmanību veltīs datu analīzes un mašīnmācīšanās tehnoloģiju izstrādei uzņēmuma risinājumu piedāvājumam lielajiem uzņēmumiem. Šī grupa būs atbildīga par pamatdaļām Kaspersky Lab risinājumos, kas ir paredzēti mērķuzbrukumu atklāšanai un izmeklēšanai.
Lai vadītu izstrādes grupu Īrijā, Kaspersky Lab par tehnisko vadītāju ir iecēlis Kītu Votersu. Kīts ir absolvējis Dublinas universitātes koledžu, iegūstot zinātnisko grādu datorikā. Viņam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze lielo uzņēmumu lielo datu analīzes izstrādājumu izveidē un risinājumu piegādē starptautiskajiem klientiem.
kaspersky-lab-opens-rd-office-in-ireland
Kaspersky Lab pētniecības un izstrādes direktors Ņikita Švecovs sacīja: «Dublina bija acīmredzama izvēle uzņēmuma pirmajam pētniecības un izstrādes birojam Eiropā tehnoloģiju talantu kvalitātes un kvantitātes dēļ un, protams, pilsētas dinamisko un pievilcīgo dzīves apstākļu dēļ. Biroja izvietošana Dublinā ir lieliska iespēja paplašināt mūsu sadarbību ar citiem starptautiskajiem IT uzņēmumiem, jo īpaši tāpēc, ka pilsēta arvien biežāk tiek dēvēta par Eiropas Silīcija ieleju. Mēs gribam pateikties IDA Ireland par lielo atbalstu biroja atvēršanā.»
Sniedzot paziņojumu, Īrijas premjerministrs un parlamenta loceklis Enda Kenijs sacīja: «Kaspersky Lab lēmums izvietot svarīgu darbības daļu Īrijā ir uzticības votums mūsu talantīgajam darbaspēkam, mūsu ekonomikai un mūsu uzņēmējdarbības videi. Šodienas paziņojums rada 50 darbvietas augsti kvalificētiem speciālistiem, kas piegādās pasaules līmeņa 21. gadsimta izstrādājumus no Dublinas. Tas ir arī apstiprinājums, ka Īrijā ir labvēlīga vide kiberdrošības pētniecībai, un signāls citiem uzņēmumiem, kas meklē kvalificētus programmētājus un datu zinātniekus. Valdība labi saprot, cik plašas un apjomīgas profesionālās prasmes ir vajadzīgas šajā nozarē, un jaunā Izglītības un profesionālās sagatavošanas stratēģija centīsies nodrošināt, lai IT un digitālās prasmes ir visu izglītības sistēmas līmeņu būtiska daļa.»
Ārvalstu investīciju aģentūras IDA Ireland Mārtins Šanahans sacīja: «Īrija ir labākā vieta uzņēmumiem, kas cīnās ar kibernoziedzību. Pieci nozīmīgākie pasaules drošības programmatūras uzņēmumi šajā jomā tagad atrodas te. Šeit valdošā sadarbības kultūra starp nozares līderiem un pētniecības centriem ļauj Īrijai attīstīties par pasaules līmeņa kiberdrošības prakses un inovāciju centru. Šodienas Kaspersky Lab paziņojums nostiprinās Īrijas lietišķās sadarbības saites un atvērs durvis nākamo Krievijas uzņēmumu investīciju piesaistei. Es gribu novēlēt Jevgeņijam un Kaspersky Lab panākumus jaunajā darbā Īrijā, un viņiem vienmēr ir pieejams IDA Ireland atbalsts.»
Kaspersky Lab apmierina visas lielu organizāciju drošības vajadzības ar pilnu uzņēmuma platformu, kas palīdz novērst kiberdraudus, pamana pat vissarežģītākos uzbrukumus, reaģē uz drošības incidentiem un prognozē apdraudējumu vides attīstību. Virzoties uz priekšu, uzņēmums turpinās uzlabot savu piedāvājumu lielajiem uzņēmumiem, apkarojot sarežģītus apdraudējumus ar drošības zināšanām, tehnoloģijām un pakalpojumiem. Lai īstenotu šos plānus, Kaspersky Lab palielina darbinieku skaitu, 2016. gadā izveidojot aptuveni 400 papildu darbvietu visā pasaulē galvenokārt pētniecības un izstrādes jomā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…