29. marts, 2019

No šodienas Rīgā pieejama CityBee aplikācija un kravas automašīnu koplietošana

CityBee

29. martā Rīga kļūs par 15. pilsētu Eiropā, kur pieejami automašīnu koplietošanas uzņēmuma CityBee pakalpojumi. Rīgā uzņēmums ļaus lietotājiem ātrā, efektīvā un ekonomiskā veidā koplietot kravas automašīnas, nodrošinot jaunu mobilitātes pakalpojumu veidu – Big Carsharing. Nosvinot CityBee ienākšanu Latvijas tirgū, 29. martā no plkst. 10.00 līdz 12.00, aicinām ikvienu interesentu izmēģināt servisu K Senukai veikalā Maskavas ielā 418a, Rīgā.

Uzsākot savu darbību Latvijā, aprīļa laikā galvaspilsētā tiks novietotas 30 Fiat Ducato kravas automašīnas. Kravas automašīnas koplietošanai būs pieejamas pie vairākiem būvniecības centriem, piemēram, K Senukai (Priedaines ielā 37, Maskavas ielā 418a un Lucavsalas ielā 3 Rīgā), Būvniecības ABC (Mūkusalas ielā 93, Rīgā), Būvniecības namiem Kurši (Krasta ielā 52, Rīgā; Zviedru ielā 6, Salaspilī; A7, Mežmalas ielā 2 un Kuršu ielā 5, Dreiliņos) un citiem punktiem Rīgas teritorijā.

CityBee vadītāja Latvijā Egija Gailuma akcentē, ka: “CityBee pakalpojumus var izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība, kredītkarte un lejupielādēta CityBee aplikācija savā viedtālrunī. Reģistrējoties aplikācijā, mūsu serviss bez liekām saistībām ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām, kam nepieciešami kravu pārvadājumi. CityBee cer atvieglot gan pārvākšanās procesu un ekipējuma transportēšanu, gan preču piegādi dažādu nozaru uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem.”

Lietotni jau iespējams lejupielādēt App Store un Play veikalā. Tās lietotājiem iespējams izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko tarifu CityBee kravas lietošanai. Samaksai par koplietošanu piemēro minūtes (0,25 eiro/minūtē) vai stundas tarifu (8.90 eiro/stundā), bet laikietilpīgākiem pārvadājumiem var izvēlēties dienas (39.90 eiro/dienā), nedēļas (239.00 eiro/nedēļā) un mēneša maksu (599.00 eiro/mēnesī). Samaksa tiek ieturēta arī par nobrauktajiem kilometriem (19 eiro centi par 1 kilometru). Lietotājam nav jāmaksā par auto rezervēšanu – pirmās 15 minūtes ir bezmaksas.

Kopumā CityBee uzņēmumam Austrumeiropā un Baltijā aplikācijas lietotājiem piedāvā koplietot 1000 vieglās automašīnas, 250 kravas un 200 velosipēdus. CityBee kravas automašīnu koplietošana ir pieejama Latvijā, Lietuvā un Polijā, savukārt vieglo automašīnu un velosipēdu noma – Lietuvā.

Plašāka informācija par CityBee kravas lietošanu Latvijā pieejama CityBee  lapā,  Facebook un Instagram profilos. Tāpat klientiem pieejams informatīvais saziņai darba dienās no 09:00 līdz 20:00: +371 28908649.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda