Sākums Foto Gurushots Gurushots – Kurš no jums fotoattēliem uzvarēs fotogrāfiju konkursā?

Gurushots – Kurš no jums fotoattēliem uzvarēs fotogrāfiju konkursā?

5 minūtes lasīšanai

Es turpinu runāt par jautro un noderīgo spēļu platformu fotogrāfiem amatieriem Gurushots. Es spēlēju precīzi nedēļu, bet tik intensīvi un neapdomīgi, ka jau esmu saņēmis Eksperta statusu spēlē (6 no 9 iespējamiem), un tas jau ir nopietns pieteikums! Daudziem šāds sasniegums prasa mēnešus, dažiem tas neizdodas pat pēc gadiem. Tomēr spēlē galvenais nav īslaicīgu konfekšu iesaiņojumu nosaukumi, bet gan liels prieks, strādājot ar savu un citu cilvēku fotogrāfijām.Šodien varu pārliecinoši apkopot ieteikumus: kādas fotogrāfijas augšupielādēt Gurushots, lai savāktu vairāk balsu un pārvietotos pa hierarhiju augšup. Šīm fotogrāfijām vajadzētu būt labām, tas ir skaidrs bez paskaidrojumiem, bet vai ir kādi īpaši kritēriji, ieteikumi un paraugi, kas pievienos iespējas uzvarēt? Tas noteikti ir.
1. Horizontāls vai gandrīz kvadrāts

Uz darbvirsmas Gurushots lente ir paredzēta horizontāliem fotoattēliem, tie aizņem vairāk vietas un piesaista vairāk uzmanības nekā vertikālie un kvadrātveida. Un jo ilgāks fotoattēls, jo vairāk vietas un uzmanības tas saņems (kam ir garas panorāmas)? Bet … mobilajā lietojumprogrammā viss ir tieši pretējs: vertikālie aizņem gandrīz visu ekrānu. Kāda ir optimālā malu attiecība? Toms Burdons, kuram ir superguru nosaukums “Guru Pro”, noteikti konsultē horizontāli. Neatkarīgi no tā, es nonācu pie tā paša secinājuma: horizontāls vai gandrīz kvadrāts. Un negaidiet, ka fotoattēli tiek tuvināti, lai iegūtu labāku skatu – tie netiks.
Skatiet pats: darbvirsmas versijā vislielāko uzmanību piesaistīs fotoattēls ar līdzīgām proporcijām
Skatiet pats: darbvirsmas versijā vislielāko uzmanību piesaistīs fotoattēls ar līdzīgām proporcijām
Mana balss piederēs minimālistiskai ziemas koku rindai … ja tikai es redzētu šo vertikālo kompozīciju, kas aizņem minimālu ekrāna laukumu
Mana balss piederēs minimālistiskai ziemas koku rindai … ja tikai es redzētu šo vertikālo kompozīciju, kas aizņem minimālu ekrāna laukumu
2. Profesionālās tehniķa izgatavotās augstākās kvalitātes kopijas

Gurushots ļauj fotoattēlus no Instagram un piedāvā tos augšupielādēt, un ceļojuma sākumā jūs varat sekot šim ieteikumam. Bet šīs fotogrāfijas, visticamāk, neuzvarēs labākās balvas, it īpaši Guruspik. Ja savā Instagram ievietojat attēlus, kas uzņemti ar profesionālu aprīkojumu, neimportējiet tos Gurushots no Instagram, meklējiet maksimālu kvalitāti savā arhīvā. Šajā spēlē noder visas priekšrocības, ticiet man!

Teiksim, ka jums ir lielisks fotoattēls no mobilā tālruņa, un tam nav citu iespēju, vai ir vērts to izmantot? Noteikti. To desmit labāko fotogrāfiju skaitā, kas par mani saņēma visaugstākās balvas, 4 no 10 tika uzņemti pa tālruni un konkursā augšupielādēti no Instagram. Jums vienkārši jāsaprot, ka šāds fotoattēls, visticamāk, nepacelsies uz 1. vietu, un picky Gurus to var atzīmēt tikai kā izņēmumu.
3. Nav ūdenszīmes, datumi, logotipi, paraksti

Nevienam nepatīk ūdenszīmes, sākot ar iesācējiem un beidzot ar Guru, ne velti to neesamība vai samazināšana tiek bieži noteikta sacensību noteikumos. Vietnē Gurushots nevar lejupielādēt citu cilvēku fotoattēlus (starp citu, jūs nevarat lejupielādēt arī savus), tāpēc dārgās fotogrāfijas netiks nozagtas vai izmantotas.
Vēlētāji uz teksta atkritumiem bildēs skatās ar apmēram tādu pašu nevīžīgumu.
Vēlētāji uz teksta atkritumiem bildēs skatās ar apmēram tādu pašu nevīžīgumu.

4. Viegli saprotams
Nesarežģīti, uzreiz lasāmi stāsti, kuru izpratnei nav nepieciešami nosaukumi vai tekstuāli skaidrojumi. Neviens neiedziļināsies dziļās ēnās un noslēpumainajās abstrakcijās, mēģinot uzminēt tajās iestrādāto vēstījumu.
5. Gaišs un dzīvespriecīgs

Kā jebkuros masu konkursos, arī šeit viņi mīl nevis konceptuālas fotogrāfijas un noir, bet gan skaistumu un pozitīvas, tehniskas un laizītas. Diemžēl reportāžu fotoattēli tiks novērtēti citur.
6. Bez asarojošas acu apstrādes

Nejaucieties, tas nav sociālais tīkls ar stāstiem, maskām, rāmjiem un kolāžām. Apstrādei ir jābūt tradicionālai fotografēšanai: HDR, melnbalts, Photoshop bez lieliskām. Nepārspīlējiet to ar nedabiskām vinjetēm, spēcīgu izplūšanu, mākslinieciskiem filtriem un citiem tūlītējiem efektiem. Toms Burdons papildus iesaka nezaudēt uzmanību ar selektīvo masu, taču viņa gaumes var atšķirties no vispārpieņemtajām.
Nav vērts izturēties pret kaķi “krāsošanai”, parasto fotogrāfiju ieskauts, tas izskatās svešs
Nav vērts izturēties pret kaķi “krāsošanai”, parasto fotogrāfiju ieskauts, tas izskatās svešs
7. Nedublējies

Ar dublikātiem es domāju to pašu fotogrāfiju, kas vairākas reizes augšupielādēta portfolio. Sistēma necīnās ar šādiem paņēmieniem, bet viņi savāks balsis un statistiku neatkarīgi viens no otra – vai jums tas ir vajadzīgs?

Ir aizliegts izstādīt dalībai konkursā un tamlīdzīgas fotogrāfijas, kurās atšķiras tikai kustības vai kadrēšanas fāze, lai gan esmu daudzkārt redzējis, ka šis noteikums tiek apzināti pārkāpts.

Nejauciet: konkursa laikā ir iespējams un tiek mudināts nomainīt vienu fotoattēla versiju ar citu. Glabājiet līdzīgus, bet ne identiskus fotoattēlus savā portfelī un izmantojiet tos vienlaicīgi dažādos konkursos – jā, cik vēlaties. Jūs nevarat vienkārši iemest tos pašus ilgstošos konkursus vienlaikus.
8. Netriviāla

Skatiet, kādus grafikus, kameru leņķus un krāsas izmanto lielākā daļa konkursa dalībnieku, un izdomājiet, kā izcelties no pūļa un vienlaikus neizlidot no tēmas un vēlētāju cerībām.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Gurushots
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…