10. aprīlis, 2019

Gurushots – kā novērtēt savas iespējas uzvarēt konkursā?

gurushots

Jūs, protams, varat piedalīties visos tajos, taču tad jūsu konkursu sarakstā būs desmitiem vārdu, un jūs viņos saputrosietiess.

Noteikti nav vērts piedalīties tajos konkursos, kuriem jums nav fotogrāfiju. Sūdzības tiks iesniegtas momentāli. Ja ir daudz sūdzību, iespējams, jūsu konts tiks bloķēts.Ja jūs nenolaižaties līdz offtopic, tad ir vērts piedalīties daudzos konkursos, visos tajos, kuriem ir piemērotas jūsu fotogrāfijas, jo katra otrā konkursa beigās jūs saņemat atlīdzību, kas jums jāatspēlē.

Tāpēc labāk ir uzdot šādu jautājumu: kādos konkursos ir vērts cīnīties par uzvaru?

Sarežģītākajā un šaurākajā tematikā. Konkursos ar neskaidru tēmu “Tavs mīļākais attēls” vai “Pārsteidz Guru” ir daudz dalībnieku, taču viņi saņem maz balsu, tavs tiks parādīts nedaudziem cilvēkiem, jo ​​ ir ļoti liels. Konkursos “Zaļās acis” vai “Aplis un trīsstūris” ir daudz vairāk iespēju izcelties. Turklāt sarežģītā tēmā tiek noņemti neveikli cilvēki, tāpēc balsošanas laikā šeit būs daudz lielāka prieks no citu cilvēku fotoattēlu apskatīšanas.
Šeit ir liela konkurence. 8 stundas pirms beigām tika iesniegti mazāk nekā 2 miljoni balsu, kas nozīmē, ka dalībnieku ir maz, konkurence ir zema, un, ja jums ir pāris labu ēdienu fotoattēlu, jums vajadzētu atvērt šo konkursu ar atslēgu (24 stundas pirms konkursa beigām tiek slēgts) un tajā iekļūt.
Šeit ir liela konkurence. 8 stundas pirms beigām tika iesniegti mazāk nekā 2 miljoni balsu, kas nozīmē, ka dalībnieku ir maz, konkurence ir zema, un, ja jums ir pāris labu ēdienu fotoattēlu, jums vajadzētu atvērt šo konkursu ar atslēgu (24 stundas pirms konkursa beigām tiek slēgts) un tajā iekļūt.

Salīdziniet: ir divi konkursi, kas notiek vienlaicīgi, atšķirība starp tiem ir tikai aptuveni pusstunda:
“Nav noteikumu”, tas ir pilnīga tēmas neesamība un mazāk nekā 12 miljoni balsu. Nelieciet šeit degunu, jūsu šeit var uzvarēt tikai ar brīnumu

Mazāk nekā miljons balsu nozīmē, ka dalībnieku ir maz. Tiek pasludināta diezgan šaura un sarežģīta tēma, daudzi ir izslēgti

Citi to konkursu piemēri, kuros lielāka iespēja uzvarēt:
47 minūtes pirms pēdējās svilpes ir par vēlu ierasties sacensībās, bet dažas stundas pirms tam un ar labu fotoattēlu bija iespējas


Bultas. Ne visiem tas ir arhīvā, ne visi izdomās, kā steidzami un pārliecinoši nofotografēt bultu

Un daži no labākajiem, kas var palikt prom no:

P.S. Tiem, kas ir sasnieguši teksta beigas un ir apjukumā: “ko tikko lasīju?” Gurushots ir sacensību, spēļu un loterijas sajaukums, kam neviens fotogrāfs amatieris nevar pretoties. Ja jūs vēl nespēlējat – izmēģiniet to šeit!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda