2. aprīlis, 2019

Gurushots – vēl viens noslēpums un viens interesants video

gurushots

Daudziem Gurushots.com lietotājiem pat nav aizdomas, ka balsošanas laikā no datora ir iespējams apskatīt ne tikai lenti, bet arī pilna izmēra fotogrāfijas. Neklikšķiniet uz viņiem pa vienam, bet skatieties visu uzreiz:

Pietiekami, lai palielinātu kādu fotoattēlu, un tad sāciet ritināšanu!

Jūs droši vien to arī nezinājāt. Šo paņēmienu izmanto guru, kuri noteikumos bieži paredz, ka Choice guru skata fotoattēlus pilnā izmērā. Tikai viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc jums nevajadzētu augšupielādēt savus fotoattēlus Gurushots, izmantojot Instagram. Manas piezīmes 2. punkts Kura no jūsu fotogrāfijām uzvarēs fotokonkursā.Ja esat regulārs Gurushots fotokonkurss, izmēģiniet šo slepeno pilna izmēra skatu … un nelietojiet to: ielādēšana notiek lēni, un sliktas kvalitātes fotoattēli būs efektīvāki ritināšanai bez tuvināšanas.

Pats labākais – šeit ir svaigs video “Kā balso par Guru”, jūs varat apskatīt interfeisa elementus, kurus guru redz atšķirībā no citiem dalībniekiem (tas ir fotokonkursu izveidošana un vadīšana), un klausīties viena no mūsu likteņu meistaru skaidrojumiem.Līdz nākamajai reizei tavs čempions (jā, jau!).

P.S. Tiem, kas ir sasnieguši teksta beigas un ir apjukumā: “ko tikko lasīju?” Gurushots ir sacensību, spēļu un loterijas sajaukums, kam neviens fotogrāfs amatieris nevar pretoties. Ja jūs vēl nespēlējat – izmēģiniet to šeit!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda