2. aprīlis, 2019

Gurushots – vēl viens noslēpums un viens interesants video

gurushots

Daudziem Gurushots.com lietotājiem pat nav aizdomas, ka balsošanas laikā no datora ir iespējams apskatīt ne tikai lenti, bet arī pilna izmēra . Neklikšķiniet uz viņiem pa vienam, bet skatieties visu uzreiz:

Pietiekami, lai palielinātu kādu fotoattēlu, un tad sāciet ritināšanu!

Jūs droši vien to arī nezinājāt. Šo paņēmienu izmanto guru, kuri noteikumos bieži paredz, ka Choice guru skata fotoattēlus pilnā izmērā. Tikai viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc jums nevajadzētu augšupielādēt savus fotoattēlus Gurushots, izmantojot Instagram. Manas piezīmes 2. punkts Kura no jūsu fotogrāfijām uzvarēs fotokonkursā.Ja esat regulārs Gurushots fotokonkurss, izmēģiniet šo slepeno pilna izmēra skatu … un nelietojiet to: ielādēšana notiek lēni, un sliktas kvalitātes fotoattēli būs efektīvāki ritināšanai bez tuvināšanas.

Pats labākais – šeit ir svaigs “Kā balso par Guru”, jūs varat apskatīt interfeisa elementus, kurus guru redz atšķirībā no citiem dalībniekiem (tas ir fotokonkursu izveidošana un vadīšana), un klausīties viena no mūsu likteņu meistaru skaidrojumiem.Līdz nākamajai reizei tavs čempions (jā, jau!).

P.S. Tiem, kas ir sasnieguši teksta beigas un ir apjukumā: “ko tikko lasīju?” Gurushots ir sacensību, spēļu un loterijas sajaukums, kam neviens fotogrāfs amatieris nevar pretoties. Ja jūs vēl nespēlējat – izmēģiniet to šeit!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.