Sākums Foto Gurushots Gurushots – dienas jaunumi starptautiskajā fotokonkursā

Gurushots – dienas jaunumi starptautiskajā fotokonkursā

2 minūtes lasīšanai
gurushots

Gurushots fotokonkursa vietne atkal ir mainījusi sistēmu balvu saņemšanai spēlē. Tagad atslēgas, automātiskā aizpildīšana un mijmaiņas darījumi tiks izsniegti nevis ikdienas uzdevumu veikšanai, bet gan pēc konkursu pabeigšanas. Vietnes administrācija informē, ka ir uzklausījusi lietotāju vēlmes.

Vecie joprojām atceras šo veco sistēmu, kuru kādu laiku aizstāja ikdienas atalgojums. (Es viņu neatradu, bet dzirdēju stāstus par viņu.)


Tagad autokomplekts tiks izsniegts pēc katras otrās beigām, savukārt – par katrām 4. sacensībām un atslēgu – uz katrām 6. sacensībām. Un, piemēram, pēc 7. konkursa beigām spēlētājs neko nesaņems. Cik jūs saprotat, vieta sacensībās neietekmē balvu saņemšanu.
Kā solīts – šodien es noslēdzu divus konkursus, un man tika dota automātiskā aizpildīšana, 1 gabals
Kā solīts – šodien es noslēdzu divus konkursus, un man tika dota automātiskā aizpildīšana, 1 gabals

Šīs ir jauktas ziņas. No vienas puses, tagad nav nepieciešams balsot konkursos, kuros viņš negrasījās piedalīties, papildus izpratnei par viņu tēmu un noteikumiem. Un absolūts pluss – vairs nav laika augšupielādēt fotoattēlus savā profilā ar ikdienas uzdevumiem, pārblīvēt savu profilu ar nevajadzīgām fotogrāfijām, kas augšupielādētas tikai apbalvošanas labad, un garīgi apvienot konkursu taimerus ar atlīdzības taimeri.

No otras puses, sacensību dalībnieku skaits palielināsies, un daudzi no viņiem tur ieradīsies nevis uzvaras, bet gan atalgojuma dēļ. Vairāk offtopic mūs noteikti gaida. Un, iespējams, šaurās tematikas konkursi kļūs vairāk līdzīgi vispārējiem tematiem (tas ir slikti): jo vājāki fotoattēli, grūtāk balsot un nopelnīt iespaidus.

Kā vienmēr, daži spēlētāji ir laimīgi, bet citi ir nelaimīgi un pat draud pamest spēli.

P.S. Tiem, kas ir sasnieguši teksta beigas un ir apjukumā: “ko es tikko lasīju?” Gurushots ir sacensību, spēļu un loterijas sajaukums, kam neviens fotogrāfs amatieris nevar pretoties. Ja jūs vēl nespēlējat – izmēģiniet to šeit!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Gurushots
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…