31. marts, 2019

Gurushots – dienas jaunumi starptautiskajā fotokonkursā

gurushots

Gurushots fotokonkursa vietne atkal ir mainījusi sistēmu balvu saņemšanai spēlē. Tagad atslēgas, automātiskā aizpildīšana un mijmaiņas darījumi tiks izsniegti nevis ikdienas uzdevumu veikšanai, bet gan pēc konkursu pabeigšanas. Vietnes administrācija informē, ka ir uzklausījusi lietotāju vēlmes.

Vecie joprojām atceras šo veco sistēmu, kuru kādu laiku aizstāja ikdienas atalgojums. ( viņu neatradu, bet dzirdēju stāstus par viņu.)


Tagad autokomplekts tiks izsniegts pēc katras otrās beigām, savukārt – par katrām 4. sacensībām un atslēgu – uz katrām 6. sacensībām. Un, piemēram, pēc 7. konkursa beigām spēlētājs neko nesaņems. Cik jūs saprotat, vieta sacensībās neietekmē balvu saņemšanu.
Kā solīts – šodien noslēdzu divus konkursus, un man tika dota automātiskā aizpildīšana, 1 gabals
Kā solīts – šodien noslēdzu divus konkursus, un man tika dota automātiskā aizpildīšana, 1 gabals

Šīs ir jauktas ziņas. No vienas puses, tagad nav nepieciešams balsot konkursos, kuros viņš negrasījās piedalīties, papildus izpratnei par viņu tēmu un noteikumiem. Un absolūts pluss – vairs nav laika augšupielādēt fotoattēlus savā profilā ar ikdienas uzdevumiem, pārblīvēt savu profilu ar nevajadzīgām fotogrāfijām, kas augšupielādētas tikai apbalvošanas labad, un garīgi apvienot konkursu taimerus ar atlīdzības taimeri.

No otras puses, sacensību dalībnieku skaits palielināsies, un daudzi no viņiem tur ieradīsies nevis uzvaras, bet gan atalgojuma dēļ. Vairāk offtopic mūs noteikti gaida. Un, iespējams, šaurās tematikas konkursi kļūs vairāk līdzīgi vispārējiem tematiem (tas ir slikti): jo vājāki fotoattēli, grūtāk balsot un nopelnīt iespaidus.

Kā vienmēr, daži spēlētāji ir laimīgi, bet citi ir nelaimīgi un pat draud pamest spēli.

P.S. Tiem, kas ir sasnieguši teksta beigas un ir apjukumā: “ko tikko lasīju?” Gurushots ir sacensību, spēļu un loterijas sajaukums, kam neviens fotogrāfs amatieris nevar pretoties. Ja jūs vēl nespēlējat – izmēģiniet to šeit!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda