19. jūnijs, 2019

Gurushots – kā tikt pie kārotā GuruPick

gurushots

… kuru parasti šajā blogā dēvēju par Guru izvēli.

Tas ir ļoti vienkārši. burtiski tikko saņēmu savu 8. Guruspik (un 2. par to pašu fotoattēlu, kas ar mani notika pirmo reizi):

jau esmu savācis pietiekami daudz Guruspiks, lai sasniegtu jebkuru līmeni, man tas vairs nav vajadzīgs, bet ir patīkami tos saņemt. Tāpēc es to izmēģināju – un tas bija veiksmīgs. Manas darbības:

1) Ievietojiet labu fotoattēlu par tēmu.

2) Savlaicīgi pievērsiet uzmanību paziņojumam, ka Guru ir parādījies konkursā un izplata Guruspiki.

3) Izmantojiet Booster (man tā nebija, atvēru iespēju ar taustiņu).

4) 15 minūtēs … paveikts, jūs esat lieliski.

Lūdzu, ņemiet vērā: Guru vispirms patika fotoattēls, lai to nepazaudētu. Pēc tam, kā man ir aizdomas, atradu patīk atzīmju sarakstā, atvēru un izpētīju rūpīgāk (iespējams, ne tikai viņu, bet arī manu kontu, lai izslēgtu krāpniecību) un tikai pēc 6 minūtēm viņai iedevu Guru izvēles “zvaigzni”.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda