18. jūnijs, 2019

Par ko maksā fotoizstāžu dalībnieki?

gurushots

Jūsu fotogrāfija izstādē ārzemēs, piemēram, Itālijā, tas nav sapnis.

Bet kā tas izskatās dabā?

Tautas fotokonkursa Gurushots dalībnieks apmeklēja vienu no šī projekta organizētajām fotoizstādēm Venēcijā un dalījās priekā:

jums atgādinu nosacījumus, kas ir pilnīgi patiesi, tikai jums ir jāizlasa sīkā drukā līdz beigām, to nav tik daudz, šo mazo druku:

Uzvarētāji tiek garantēti iespiesti [uzvarētāji ilggadējās sacensībās – trīs. Vārdos: trīs cilvēki].
Ikvienam, kurš ir sasniedzis Visu zvaigžņu līmeni vai saņēmis Guru izvēli un samaksājis samaksu, tiek garantēta vieta izstādē.
Izstādē tiks atlasīti vismaz 1000 dalībnieki.
40 [dalībnieki vai fotogrāfijas?] Tiks izstādīti izdruku veidā, pārējie – digitālā formā. (Šis ir viena fotokonkursa nosacījumu piemērs, citos gadījumos tie var nedaudz atšķirties, bet būtība vienmēr ir vienāda.)

Šī dalība fotogrāfam maksā 7,99 USD. Izlemiet pats, vai jums ir interesanti “izstādīt” par savu naudu līdzīgā formātā.

Starp citu, izstādes dalībnieks ir apmierināts. Un viņš raksta, ka viņam tika solīts reproducēt tikai “digitāli”. Varbūt viņš saņēma pat vairāk, nekā gaidīja un samaksāja, proti, nelielu vietas gabalu drukātajā katalogā uz galda. Bet Venēcijā!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda