27. augusts, 2019

Gurushots – kā tiek izvēlēti uzvarētāji

gurushots

Vietnē Gurushots.com jūs varat laimēt konkursu vienā no trim veidiem:

Uzvariet pēc nodoto balsu skaita par 4 fotogrāfijām (tikai ilgstošiem konkursiem
Laimē pēc viena fotoattēla saņemto balsu skaita
Iegūstiet Guru labāko izvēli

Ar pēdējo metodi viss ir ļoti neskaidrs, man vajadzēja veikt īpašu izmeklēšanu, lai saprastu, kas tas ir, kā tas darbojas un ko no tā sagaidīt vai nē. Tātad, Guru top Pick ( netulkošu, joprojām nav vispāratzītu terminu) – konkursa īpašnieks Guru uzvarētāju manuāli izvēlas no vairākiem desmitiem vai simtiem fotogrāfiju, kuras viņš ievieto parasto Guruspik jeb Guru Choice. Par Guru labāko izvēli fotoattēlam nav jāsaņem daudz balsu, tam nav jāiekļūst Visu zvaigžņu vai kādā citā līmenī, tam nav jāapdzina citas fotogrāfijas, kuras Guru izvēlējies balsojumos. Lēmumu pieņem tikai Guru.


Parasti viņi to dara pašā konkursa beigās.

Pēc konkursa beigām cilnē Uzvarētāji uzvarētāju sarakstā ir skaidri redzams Guru labākais piedāvājums:

Guruspiks vispārīgajā plūsmā Guru top Pick nekādā veidā neizceļas:

veica eksperimentu: es nepārtraukti pārlūkoju visu Guruspik lenti pusstundu pirms sacensību beigām. Guru Top Pick tika atklāts tūlīt pēc konkursa beigām, bet ne agrāk. Varbūt Guru uz visiem pēdējiem mirkļiem izvēli atlika (vai arī viņam pat ir zināms pēc konkursa beigām?). Bet, visticamāk, principā neuzrāda vienu no uzvarētājiem līdz konkursa beigām.

Ja saņemat Guru labāko izvēli, jums par to jāpaziņo tūlīt, pirms konkursa beigām. Ja neesat saņēmis paziņojumu, nedariet neko, jūs vispār nevarat ietekmēt Guru “Top Pick” saņemšanu. ( vietnē Gurus atzīst, ka viņi bieži maina uzvarētāju, bet tas, iespējams, notiek pirms apstiprināšanas ar pogu Iesniegt, nedomāju, ka neveiksmīgais uzvarētājs par to saņem paziņojumus.)

Praktiskais secinājums ir vienkāršs: ja saņēmāt regulāru Guru izvēli, nenoņemiet fotoattēlu no konkursa, pat uz laiku – galu galā neviens nezina, kad Guru ieradīsies, lai izvēlētos Guru labāko izvēli.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda